SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

miesiączka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4
Hej dziewczyny!
Powiedzcie mi jak radzicie sobie z bolesnymi miesiączkami ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Z winem w pracy to średnio ale powiem Wam, że nie jeden raz miałam sytuację, że miałam naprawdę silne bóle a nie było opcji, żeby ktoś poprowadził moje zajęcia. I to nie lekkie a jakieś rowery ze 2h i po wysiłku zawsze było lepiej. A mówi się, żeby się oszczędzać.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Założyłaś dwa tematy. Po za tym jest to forum o tematyce sportowej więc nie spodziewałabym się zbyt wylewnych odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22616 Napisanych postów 11146 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356277
Ja bym proponowala omowic problem z ginekologiem, bo to, co pomaga komus innemu wcale nie musi sie sprawdzic u Ciebie.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Jak wyżej - porozmawiaj z ginekologiem. Różnie można sobie radzić. Niektóre dziewczyny robią ciepłe okłady, inne po prostu się oszczędzają wtedy. Mi osobiście pomaga cola zero jakkolwiek to śmiesznie brzmi. Ale najlepiej znaleźć przyczynę
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
eveline
Mi osobiście pomaga cola zero jakkolwiek to śmiesznie brzmi.

Podobno kofeina dziala rozkurczowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
hm.. to tego nie słyszałam. Kawa mi nie pomaga. A o coli mi kiedyś znajoma mówiła, że jej ginekolog zaproponowała. Nie wnikam, na mnie działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 453
Mi na bolesną miesiączke pomógł pierwszy poród ;D haha ale wcześniej ratowałam sie zjadaniem orzechów włoskich chociaż również dziwnie to brzmi ;)


Zmieniony przez - Open w dniu 2016-08-23 12:36:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
eveline
hm.. to tego nie słyszałam. Kawa mi nie pomaga. A o coli mi kiedyś znajoma mówiła, że jej ginekolog zaproponowała. Nie wnikam, na mnie działa

tak jakos mi sie obilo gdzies kiedys
podobnie dziala biale wino w trakcie @
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
strumyk
eveline
hm.. to tego nie słyszałam. Kawa mi nie pomaga. A o coli mi kiedyś znajoma mówiła, że jej ginekolog zaproponowała. Nie wnikam, na mnie działa

tak jakos mi sie obilo gdzies kiedys
podobnie dziala biale wino w trakcie @


może być problem w pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Raimunda
może być problem w pracy

i to moglby byc najmniejszy z mozliwych ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
mówisz o poziomie boleści czy o konsekwencjach pracy pod wpływem?


Zmieniony przez - Raimunda w dniu 2016-08-23 13:11:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile powinnam ważyć?

Następny temat

DT Sniezka gubi brzuszek

WHEY premium