SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

metanabol i winstrol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy jest sens laczyc metanabol i winstrol (tabletki)? Czy nie obciazy to zbyt watroby? Jak mialby wygladac taki cykl?

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Moim zdaniem zbyt ciezki dla watroby jezeli juz to metanabol i winstrol w postaci plynnej.

Moderator
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Wogóle nie radzę mieszać tych dwóch środków. Są zasadniczo dość podobne, lepiej zażyć jeden z nich + testosteron.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W czasach kiedy jeszcze nie zaglądałem na forum (nawet nie wiedzialem o jego istnieniu) zaczynałem swoją przygodę z dopingiem po 4 latch treningu na czysto.

Jako kompletny laik w temacie SA postanowilem posluchac sie swoich DUUUUUUZYCH (poprzerastanych) kumpli. Sądzilem ze skoro zgromadzili taką masę miesniową to coś wiedza o SA.

Doradzili mi bym wzial METKĘ w kombinacji z WINSTROLEM(tab.)

Teraz wiem ze byla to NAJWIEKSZA GLUPOTA w moim zyciu !!!!!
17-alfa...... razem 300tab !!!!!! (200metanabolu, 100winstrolu) na pierwszy cykl !!!!!!!1

TAK WLASNIE MI DORADZONO.
Posłuchałem ponieważ zwiodła mnie ich postura a wczesniej wiedzialem ze na koksie ci kolesie zęby już zjedli

Teraz do dzis odczuwam bole wątroby jak zjem dużą porcję obiadu

tak wiec NIE RADZE

NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE NIE RADZE

POZDROWIENIA
SZAMAN ([email protected])

Jeżeli uprawiacie kulturystykę to już jesteście WIELCY ponieważ kształtujecie własną osobowość.
TO STYL ŻYCIA
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za ostrzezenie ale ja tylko teoretyzuje, cykl chcialbym zrobic za rok-dwa i dlatego duzo czytam i pytam, zeby zrobic go jak najlepiej.

pozdrawiam
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Witam!
Szaman - mnie najbardziej smieszy jak ci "poprzerastani" pakerzy doradzaja ledwo co zaczynajacym cwiczyc szczawikom aby zaczynali swoj pierwszy cykl od 300 tab.mety i 20 zastrzykow Omnadrenu poniewaz oni na tym uzyskuja niezle przyrosty wiec tym bardziej poczatkujacy powinni spodziewac sie niezlych przyrostow. A kolejny cykl niech zaczna po ok. 2 miesiacach:)
Pozdrawiam!

TEN-SHIN

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TEN-SHIN

Świete słowa...................

CI Pako są naprawde wielcy z tym ze chyba im mozgi sie pokurczyły

Teraz zaluje ze nie znalazłem forum wczesniej (pewnie dlatego ze od roku mam dostep do internetu)

A co do "poprzerastanych" to pamiętam jak chcialem ich uswiadomic ze "mlodemu koksiarzowi" wystarczy niewielka ilosc SA i juz zobaczy efekty to mnie wysmiali a ze bylo ich wiecej zaczeli sobie jeszcze kiepkować (

Wtedy dla mnie jako goscia ktory nigdy nie koksil, byli dla mnie autorytetem ale teraz to tylko polmozgi ktorzy wciąż roziewają swoje teorie mlodym..............

Na szczescie te ich teorie docieraja tylko do im podobnych

POZDROWIENIA
SZAMAN ([email protected])

Jeżeli uprawiacie kulturystykę to już jesteście WIELCY ponieważ kształtujecie własną osobowość.
TO STYL ŻYCIA
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Ja szczerze mówiac też za pierwszym razem posłuchałem rady mądrych kolesi ,którzy doradzili mi dawki metanabolu rzędu 10 tabl. na dzień.Wziałem do tego jeszcze 3 strzały Omnadrenu na tydzień.
Czyste szaleństwo!!!!!!!!!!
Lepiej nie łączyć dwóch środków w tabletkach w jednym cyklu,czego nie mozna powiedzieć o środkach w injekcjach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj SEBAPL,

dawno nie rozmawialismy

byles pierwszą osobą która odpisala na moj post



POZDROWIENIA
SZAMAN ([email protected])

Jeżeli uprawiacie kulturystykę to już jesteście WIELCY ponieważ kształtujecie własną osobowość.
TO STYL ŻYCIA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Data na metanabolu

Następny temat

Vinstrol do Eda i innych

WHEY premium