SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna i mity wokół niej

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 656
moja przygoda ze siłownia zaczeła sie juz z 4 lata temu miałem ze soba kilka lajtowych cykli n kreatynce i wszyscy doradzali m ize do kreatynki dodawac glukoze lub carbo , tauryne dzsiaj cały dzien spedziłem na czytaniu i spotkałem sie z ludzmi którzy twierdza ze nie ma sensu mieszac glukozy z kreatyną i z opiniami ze dodanie carbo lub gluko da o wiele lepszy efekt planowałem cykl za apare miesiecy z 2 opakownia insulinox 2-3 kg glukozy lub carbo + 500 gram tauryny + glutamine + bcca i mono( do tego chciałem dodac ewentualnie sterol complex i arginine) jak sądzicie insulinox z glukoza to nie bedzie maarnotrastwo hajsu ?? oczywiscie jak zaczne cykle poprowadze calą relacje razem zdjeciami oraz dokładna dietą
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html - bedzie lakonicznie i przejrzyscie

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-09-03 17:11:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
starczy samo mono, ewentualnie dorzuc bcaa,reszta to strata kasy

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
insulina ma wplyw na transport kreatyny do kom miesniowych, a ładowanie w siecbie cukru - ma pobudzic sekrecje insuliny. Nalezy z worcic uwag e iz w badaniach notowano istotne roznice dozując niemal 100g cukru na procje kreatyny. Co istotne - wplyw takiego zabiegu na w/w parametr zanikał z czasem dosć gwaltownie po pierwszych 24 godzinach jego powielania. Nalezy zdac sobie sprawę iż pozeranie sporych ilosci cukrów prostych paradoksalnie oslabia wrazliwosc niektorych komórek na dzialanie insuliny...

jeslichcesz tani insulinomimetyk - kupsobie cynamon, i dodawaj szczyptę do porcji kreatyny, albo - z racji iz wyrzut isnyliny pobudza po prostu pokarm - jedz kreatynę z posilkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 656
ok ale zawsze brałem kreatynke na pusty zołądek i nic potem przez pól godizny nie jadłem dowiedziałem ise ze jedzenie po kreatynie po prostu pogorsyz jej wchlanianie ?? a na activ labie wszyscy zachwalali ten insulinox bardzo dziekuje za odpowiedzi 'd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
smialo po kreatynie jedz posilek.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
no iwdzisz - doszlismy do kolejnego mitu

a w dzialach komercyjnych zawsze wiekszosc opinii bedzie na TAK dla produktu danej firmy

jak masz $ mozesz sobie dorzucic do suplementacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 656
https://www.sfd.pl/Konkretny_zastrzyk_insuliny-t474317.html  to ja sam juz nie wiem wszyscy mówia ze byc zaglądac do archiwum ale tam czesto są takie głupoty ze sie juz nie chce na to po prostu patrzeć to ma byc moj drugi cykl i chce zainwestowac by był naprawde porządny wiadomo witaminy do tego magnez cynk do tego super omega 3 + cos na pobudzenie razem jakies 150-200zl bede miał bardzo dobra diete plus duso jadł licze na jakies 5-8 kg wagi wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 656
po siłowni do kreatynki wolałbym zamaist posiłku carbo olimpa za 18 zł kg kupiłbym 2-3 kg a po przyjsciu o domu dopiero byłby ryz z kurczakem plus buraczki lub surowka ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
co do insulinoxu sie nie wypowiem, ale ja jestem sceptycznie nastawiony.


po treningu razem z weglami przydaloby sie troche bialka. minimum jakies aminy/bcaa
a najlepiej ze 30g wpc+carbo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
j/w

poza tym jesli liczysz na 5 - 8kg wagi powiedzmy w 6 - 7 tygodni - to wiedz iż faktycznego miesnia w tym okresie czasu mozesz zbudowac conajwyzej 2kg max przy dobrym genie i wietrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 656
wiem o co ci chodzi ale ja normalnie trenuej sport w który bardzo szybko spalam kcal plus mega duzy wysiłek jest i mi głównie zalezy na sile plus paru kilogramach wiecej po za cyklam dieta tez bedzie plus dibecozoide i bcaa dodajmy ze obecnie jestem w maire slabo rozbudowany do tego to bedzie drugi porzadny cykl kreatyny z reszta ostatni brałem jakeis 2 lata temu( nie cwiczyłem ponad rok wogole na siłowni ciezka kontuzja barku ) mysle ze jezeli sie psotaram zadbam o diete regeneracje organizmu dobre odzywki nawodnienie plus dobry solidny trening to jakies 5 kg powinienem przytyc i jakies 15-20 kg na sztandze wieccej dodam ze mam dobra genetyke
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Syntrax Swole V.3 + Syntrax Nitrous

Następny temat

Plutonium vs Mesomorph

WHEY premium