SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna i jej dzialanie rozne mity

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 74 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 765
Witam przegladalem forum ale nie moglem znalezc odpowiedzi na nurtujace mnie od jakiegos pytanie . Jak to jest z kreatyna czy to prawda ze na pewien odsetek ludzi ten suplemat nie dziala. Ja osobiscie 2 lata temu stooswalem kreatyne weidera w tabletkach i nie uzyskalem jakis wielkich wzrostow sily. Zastanawiam sie czy jeszcze raz nie sprobowac bo rezultaty znajomyhc mnie bardzo kusza. Co wy na to co mozecie na tentemat powiedziec ??
ps. z gory dzieki na pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Na kazdego działa inaczej, każdy człowiek jest inny - stary na innych zadziała bosko i wspaniale, uzyskają extra rezultaty dotyczące wzrostu beztłuszczowej masy mieśniowej i siły, a na innych nie zadziała wogóle, u kolejnych moze znowu wystąpić tylko wzrost sił a masa nie ruszy się nawet o kilkaset gramów. Tak to już jest, na Twoimi miejscu wziąłbym jeszcze raz ale nie w tabletkach. Kup proszek z ski, ze znaczkiem creapure i bedzie dobrze, pamietaj o glukozie i duzej ilosci H2O i powinno byc dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 530
a ja mam takie pytanko zadam je tutaj bo nie ma sensu zakladac nowego postu. czy ma jakies znaczenie to ide dac wody do porcji kretki? sadze ze nie (znaczy sie generalnie chyba jak najwiecej nie?) ale chce sie upewnic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
fugato - nie ma znaczenia, ile wody dajesz do porcji kreatyny - ale jezeli, pijesz kretkę z glukozą (jak to się powinno robić) to jeżeli wsypiesz powiedzmy te ok.40g glukozy i wymieszasz, a pozniej dodasz jeszcze kretę i będziesz miało mało wody (ok.200ml) to gwarantuję Ci,ze bedzie Ci się to fatalnie piło. TO JEST TAK SŁODKIE,ze zachce Ci się...no wiesz co :p
Dlatego ja piję zawsze ok.0,5k wody do kazdej porcji kreatynki, i ok.4-4.5 w ciągu dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 530
qrcze dokladnie wiem o co Ci chodzi zrobilem ten blad tylko pierwszego dnia cyklu i wiecej nie powtorze dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 571
mi tak obrzydla tya glokoza ze juz nie chce mi sie pic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słuchajcie a gdzie idzie kupic tą glukoze i ile ona kosztuje i z jakiej firmy najlepiej kupic ją ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 571
idz do spozywczego i kup glukoze spozywcza 100 g kolo 1 zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
serioo to ja pujde kupic se jutro ile musze tego kupic jak kretki mam 200tab z firmy HITEC (KTP Creatine)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
cześciej można spotkać glukoze "delecty" torebka z pszczółką, 200 gram za ok 2.40 .oblicz sobie ile mniej wiecej bedziesz potrzebował, do każdej porcji wal 30 gram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 571
noto duzo bedziesz porzebowal ja dzielilem jeden woreczek na ok. 4 szklanki ale obecnie juz wogole nie stosuje glukozy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

megabol pro star 70%

Następny temat

ThermoThermal i inne takie ...

Wiecej