SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koks=zagrożenie dla życia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
tylko ile osób nadużywa sterydów a ilu alkoholu ???
takie porównania nigdy nie będą wymierne

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
glupi art.

mialem 2 operacje na otwartym sercu i co ? przez koks ? jako 13 miesieczne dziecko raczej koksu nie bralem (teraz tez nie)
jedni choruja na serce, inni na naerki, jeszcze inni maja inne choroby i tak to juz jest w zyciu, koks ma sie niewiele do tego

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 617
DOKLADNIE.
koks jest jednym z setek czynnikow,ktore moga sie przyczynic do postepu choroby,wady organizmu.
chlopakowi padly nerki,ok -to fakt.
ale gdzie jest wiarygodne info ze to WOGOLE MOGLO BYC SPOWODOWANE SAA ???
niema.

musial miec cos z tymi nerkami,i nawet jakby koksu nie tykal,to by mu padly,nie teraz,to za pol roku.
rozumiem 15lat koksowania,na przegietych sporo dawkach, ale 2 cykle ?
i mu nerki wywalilo obie ?
NAPEWNO NIE OD KOKSU.
IMO: temat bez sensu, przekaz autora nie ma podstaw bytu wogole.
laczy ze soba dwa odmienne fakty,nie powiazane ze soba z wiekszym stopniu.

pozdr

na sfd od 2004.10.12

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 433
dokładnie, zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. Boisz się sterydów to się do nich nie zbliżaj. Zawsze jest tak, że jeżeli przytrafi się coś koksiarzowi zrzuca się wszystko na SAA. Choroby nerek nie są rzadkością i mogą się przytrafić każdemu tak jak milion innych dolegliwości. Ja się faszerowałem i będę się faszerował bez względu na wszystko. JEST RYZYKO JEST ZABAWA.
FLEX 1976 nie kipniesz od koksów, to kipniesz od czegoś innego. Dwadzieścia lat w tą czy w tamtą, za 70 nikogo z nas nie będzie i nie pomoże profilaktyka która zapewne ma wątpliwy wpływ na cokolwiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36449
Jeśli chodzi o przypadki chorób spowodowanych przez Doping to jest ich duzo tylko nikt o tym nie mowi .

Ale dla mnie smieszni sa ludzie którzy warzą 120-110 kg i pompuja sie tylko na siłowni a potem gadanie o nadcisnieniu jak sie ma zero kondycji i sapiesz jak przejdziesz 200 metrów sami sie doprowadzaja do takiego stanu a wystarczy raz w tygodniu pobiegac troche poplywac pojezdzic rowerem i calkiem inny człowiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2803
do Dragons1: a kto Ci powiedział, że facet 2 cykle zaliczył w życiu??? skąd takie wnioski??? skąd takie info??? znam kolesia osobiście i wiem, że ciągnął tą zabawę "ładnych parę lat" i w dawkach też nie leczniczych. może Wam rozpisać jeszcze jego cykle dokładnie??? za dużo tego było moi drodzy żeby zliczyć...

"...zbierasz to, co zasiałeś..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 617
tak,masz racje.
przejrzalem temat i nigdzie nie padla taka liczba;
musialem miec w bani jakas inna mysl,i mi sie pomieszaly

-wiec od koksu w baniaku tez grubo sie przestawia...


na sfd od 2004.10.12

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10192
Taka jest smutna prawda,że każdy z nas buduje solidną formę na glinianych podstawach. Jak czasem spojrzę na siebie i znajomych, którzy robią takie rzeczy to nie wiem, czy się śmiać czy płakać. Ja współczuję swoim dzieciom, kobiecie i rodzinie. Prędzej, czy później.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6657
Mow za siebie. Ja im nie wspolczuje, bo ich nie mam i miec nie bede.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10192
Wiem,że jesteś zbuntowanym nastolatkiem, któremu marzy się kariera gangstera, ale to nie tak, zapamiętaj moje słowa. Zdrowia i szczęścia życzę, trochę taką dolinę mam, bo z bomby schodzę xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tygodniowy wyjazd podczas cyklu na SAA

Następny temat

odblokowanie pregnyl+clom

WHEY premium