SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koks=zagrożenie dla życia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6657
Obawiam sie jednak, ze moje obecne zyciowe cele sa dosc realistyczne i roznia sie od priorytetow wiekszosci moich rowiesnikow, a co za tym idzie wasza wizja swiata-monolitu, w ktorym wszyscy 20-latkowie robia to samo, a potem "dorastaja" jest niezbyt prawdziwa. Nie mam mylnego poczucia niesmiertelnosci; wrecz przeciwnie jestem w pelni swiadom swej smiertelnosci, co za tym idzie nie mam zamiaru spedzac skonczonej ilosci moich dni na tym padole łez na przewijaniu pieluch i zawożeniu dzieciaków do szkoły. Jestem egocentrykiem od kiedy pamietam, idea dzielenia swojego zycia, a wiec takze i problemow z kims innym jest mi uwierzcie mi zupelnie obca.

Co do miazdzycy to nie rozwija sie ona tak nagle i nie pojawia sie znikad. Jesli lipidy mamy totalnie z kosmosu warto zrobic off. Zreszta o ile dobrze pamietam za nie odpowiada tak naprawde kilka czynnikow, w tym estrogeny w nadmiarze lub ich patologiczny niedobor. Nie wyobrazam sobie natomiast zrobienia sobie krzywdy robiac pare cykli lub wykonujac cyklicznie badan. Ciekawe jest to, ze te wszystkie historie dotycza ludzi obcych, sprawy nie sa do konca zbadane i historie srednio wiarygodne. Przeciez sami lepiej ode mnie wiecie, ze koksowanie koksowaniu nierowne, a znajac dana sprawe wybiorcza, z drugiej czy trzeciej reki niewiele mozemy powiedziec. Przez to forum przewinelo sie juz sporo ludzi, a nie przypominam sobie by ktos pisal o sobie, ze sie trwale i dotkwilie uszkodzil przez SAA. Jakies pojedyncze przypadki silnego bloka i nieprzywrocenia gospodarki hormonalnej do ladu, jazdy z watroba w wyniku stosowania PH, setki ludzi z solidnym tradzikiem no i dziesiatki przypadkow zerwan miesni, sciegen etc. co juz nie bylo do konca zwiazane z dopingiem.

Nie neguje zagrozen, zwracam jednak uwage, ze wyciaganie wnioskow typu "wszyscy umrzemy, *******my SAA i robmy dzieci, badzmy porzadnymi obywatelami RP" na podstawie jednej, nie do konca sprawdzonej historii traci absurdem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 617
chlopcze...
twoj bunt wobec systemu, to twoja sprawa,i twoj problem.

wszyscy rowno zgadzaja sie ze soba,ze koks szkodzi,i jeden sobie zaburzy homeostaze, inny rozwali organy wewnetrzne. to fakt.
a ze nikt nie pisze ?
watpie by ktos na ojomie,czy na wuzku,patrzac w oczy placzacej matki/zony/czy dzieci, wbijal sie na fora kulturystyczne i napinal sie z gowniarzami;
-raczej odbija sie wtedy na dobre od tego srodowiska;

wszyscy sie zgadzaja,ze szkodzi i niszczy.
a ty wszem i wobec oznajmiasz,ze ciebie to nie obchodzi,w dupie masz zakladanie rodziny i wzor zycia w spoleczenstwie.
- i to wlasnie swiadczy o twojej niedojrzalosci emocjonalnej i spolecznej.

i sam sie o tym przekonasz,majac lat 30,40,50..
ze byles mlody,i miales glupoty w baniaku
rodzina,zona,dzieci - to jest cel,i sens naszej egzystencji na tym swiecie. po to sie urodziles zeby sie rozmnozyc i wychowac dzieci.
a buntujac sie temu - nie buntujesz sie przeciw systemowi,tylko przeciwko naturze, swojej naturze.

ale ty jestes mlody,madry,i wiesz lepiej;
miej wszystko w doopie i wbijaj,na hooj ci rodzina...

na sfd od 2004.10.12

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Prawda jest taka, że nikt nie jest wstanie z całą pewnością powiedzieć, że gość zmieni swe poglądy z czasem, czy też nie. Osobiście myślę, że jednak czas zrobi swoje i po wieloletnim buncie za kilka lat nie pozostanie nawet ślad...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14070
może za mało wody pił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
passenger widzę że należysz do gatunku młodociani zagniewani
zmienisz poglądy a jak nie to życie i tak je zweryfikuje !!!

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
z mldych gniewnych powstana starzy wqrwieni

Zmieniony przez - Hanzi_mma w dniu 2010-07-28 11:58:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
E tam Pudzian jakos zyje i mu nerki nie wysiadly a Wyebal tone wiecej niz ten co sie zalatwil.Poprostu to mu bylo pisane.Ludzie,ktorzy nigdy nie pili albo zadko,nie palili papierosow,prowadzili w miare zdrowy tryb zycia umieraja na zawal w wieku 40 lat . A niektorzy wiekszasc zycia pija,pala itp. i w wieku 60 lat maja sie calkiem niezle.Nie ma reguly.Pan Bog nas rozlicza.Pzdr.

Zmieniony przez - FoneX w dniu 2010-07-28 12:47:47

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
jw

jednemu wy***ie nadcisnienie 170/100 bez zadnych cwiczen, a drugi cale zycie pije, pali, koksuje a ma cisnienie 120/80 i wszystko w normie

tak to juz jest na swiecie

i widze ze uojciec powrocil

Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2010-07-28 12:53:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781
panowie a tak w temacie co sadzicie o piciu 10-12l wody na cyklu ?
pomoze znaczaco wiecej niz w przypadku standardowego picia 4-5l?
czy tylko do kibla bedziemy latac czesciej

zastanawiam sie czy nie wlaczyc takiej metody w zycie, tak o dla zdrowia i swietego spokoju

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tygodniowy wyjazd podczas cyklu na SAA

Następny temat

odblokowanie pregnyl+clom

WHEY premium