SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koks=zagrożenie dla życia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
a skąd wiadomo, że brał jakieś osłonki ? że nie na******lał mety po 150mg ? w takim czymś ujawnia się oszczędzanie na zdrowiu - ile to jest zrobić badania po cyklu ? jak ktoś mi mówi że droga to mam ochotę wy***ać.. co jest ****a cenniejszego od naszego zdrowia, czyli nas samych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
dużą rolę odgrywają wrodzone wady genetyczne o których nawet nie wiemy a ujawniają się podczas stosowania saa bądz innych hormonów

Zmieniony przez - game1988 w dniu 2010-07-25 00:32:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 593 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49296
a długo na cyklach był? Co brał? itp, wiecej info da rade?

yamaha r6 2001

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781
a ilu jest gosci co sa po 10 cyklach, a nawet nie wiedza gdzie sie badania robi
a oslony? poki nie boli, nic sie nie dzieje maja wyj.ebane, byle towar dobrze czesal
ciekawe czy lecial tu tren

Zmieniony przez - GIGANTGYM w dniu 2010-07-25 00:53:05

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Panowie nie oszukujmy sie. Nie patrzcie krotkofalowo bo skutki uboczne dzialaja jak bomba z opozniaczem.

I wiekszosc z was zyje chwila. Tu i teraz. Tak warto zyc ale nie odnosi sie to do saa gdzie prawdziwe skutki uboczne jeszcze prawdopodobnie nadejda u wiekszosci z Was.

Teraz sie tego nie dostrzega i nawet nie dopuszcza takiej mysli bo czujecie sie jak terminatorzy ale warto byc czasem realista Bo juz 500mg testa /week to jest duzo za duzo tylko moda jest taka ze im wiecej tym lepiej.

Zapamietajcie dobrze slowa kolegi ktory zalozyl ten post i proscie codziennie Boga byscie nie byli takim samym przykladem dla innych i nie zalowali ze byliscie na tyle inteligentni by wyciagac wnioski z bledow innych.

Zeby nie bylo sam czasem zachowuje sie tak samo i sie zapominam . Dopiero wzrok skierowany na wesole bawiace sie moje dzieci mi przypomina o rozwadze i apeluje by zachowac ich wesolosc jeszcze dlugie lata by nie musialy byc smutne patrzac na chorego tate.

Dorosniecie to zrozumiecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781
dlatego krac najlepiej to ujal

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29963
Można więcej na temat tego faceta? Któremu naprawde współczuję.
Wiek, ile i jakie cykle, dawki, środki, profilaktyka.

To byłaby wtedy jakaś przestroga. Póki co - mnie to nie rusza.
Skąd wiadomo, że to od koksu, a nie z innej przyczyny?
1

Jestem tym, kim jestem. Dzięki "nim" jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8057
rocco mój znajomy ma taki sam problem piszesz o kims z ina?

'Only God will judge me'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8804
bez sensu temat tutaj ludzie, to nie ludzie tylko najlepsi z najlepszych tak o sobie myślą
każdy wie że stery są złe ale jak go się spyta ktoś obcy to: ja nigdy nigdy tylko dieta i czasami odżywki taka jest prawda!!!
nawet teraz gdy ktoś cierpi przez koks to ludziska pytają: jaki był ostatni cykl,może to nie przez koks,może złe geny,może ....
współczucie dla znajomego...ale on był słaby na SDF są sami THE BEST i koniec
życze szybkiego powrotu do zdrowia szczerze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 724
siedze na tym forum juz ok 8 lat i jak narazie bardzo rzadko moge spotkac artykuly ze od koxu komus cos sie stalo. Zazwyczaj ze jakis kolega powiedzial ze jego kuzyn kolegi ma cos po czyms ale co to nie wiadomo.

Remember to keep yourself alive, there is nothing more importent than that

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tygodniowy wyjazd podczas cyklu na SAA

Następny temat

odblokowanie pregnyl+clom

WHEY premium