Kategoria Classic Physique z roku na rok bardzo się rozwija i przyciąga coraz więcej zawodników. Rośnie zatem też poziom zawodów i tworzy się coraz większa rywalizacja na scenie. Niewątpliwym liderem jest Chris Bumstead, który trzykrotnie zdobył Mr. Olympia Classic Physique i jest jedną z największych gwiazd tego sportu. Bumstead ciężko pracuje, aby zdobyć swój czwarty tytuł, ale jego rywal Ramon Rocha Queiroz planuje pokrzyżować mu plany.

Bumstead od czasu, kiedy odebrał tytuł Breonowi Ansleyowi w 2019 roku, cały czas króluje. Ma naprawdę wyjątkową sylwetkę, której ciężko dorównać. Queiroz z kolei jest jedną ze wschodzących gwiazd w Classic Physique i udowodnił, że może stanowić zagrożenie podczas ostatnich zawodów.

Nawet sam Arnold Schwarzenegger określił Classic Physique jako „przyszłość kulturystyki”. W ostatnim odcinku OlympiaTV Ramon Rocha Queiroz skomentował to, co powiedział ostatnio Bumstead, że jego ​​konkurenci będą walczyć ze sobą o drugie miejsce, bo pierwsze będzie należało do niego. Ramon powiedział, że nie zgadza się ze stwierdzeniem Chrisa Bumsteada i będzie zaskoczony na Mr. Olympia, kiedy to on zajmie drugie miejsce. Jego zdaniem potrzebny jest nowy mistrz, którym może zostać właśnie on. Ciekawie zapowiada się rywalizacja w Classic Physique. Myślicie, że Ramon jest w stanie zdetronizować króla?

https://youtu.be/ldJ3USv0oFI

 

Komentarze (8)
lordknaga

on wyglada bdb ale na bumsteda za slaby, on chyba z kalecisnkim rok temu przegral a brazyle go promuja na sile, jak by byl niewiadomo kim... na olympi byl chyba 5ty?

1
Christo87

Na Olympii był 4ty. Na AC w Ohio w tym roku był 2. Mi jego sylwetka bardzo się podoba, obserwuję go od dłuższego czasu i myślę, że ma duże szanse na topowe miejsca. Do Cbuma nie ma oczywiście podjazdu (nikt w sumie nie ma), ale koło podium może się zakręcić.

0
lordknaga

cbum tez ma swoje mankamenty :-) ale ma bardziej "klasyczna" sylwetke niz ten caly dino hehe

0
Christo87

Mi właśnie jakoś bardziej Dino podchodzi (pod względem estetycznym), no ale wiadomo - to jest bardzo subiektywne odczucie. Natomiast i jednego i drugiego zmiótłby z powierzchni ziemi Horse MD :D

2
lordknaga

narazie to on nie moze zmiesc swojej chyba 6kg nadwagi, jak probowal przywalic na wazeniu xD

1
Gats 2

jeszcze więcej niech filtrów dowalą do zdjęcia.

1
zolo333

Raczej nie....
Na zdjęciach z filtrami mu brakuje a gdzie tam na scenie...

1
seba5700

Te dziubki, kolczyki, brakuje by wstąpił do seminarium.

1