SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jedno piwko na cyklu ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2713
siema . jestem na cyklu z prolką (i tak mysle ze lewa bo wwalilem juz 6 strzalow i nic nie czuje prawie poza syfami na mordzie :/) ale mam pytanie czy nie przeszkadza jakbym wypil sobie jedno piwko lub dwa na swięta ?;>

..kto rano wstaje temu Pan Bóg mase daje..moje foty: http://www.sfd.pl/temat266830/#post1 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
fakt-jak ktoś ma świrowac po polaczeniu alko z saa to niech sie lepiej nie tyka procentow bo może byc nieciekawie i całkiem możliwe że dla tego kogoś

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nic się nie stanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 506 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6006
stanie sie! albo koks albo alko!

"Jedz jak świnia poć się jak świnia, bądź jak świnia!!!"

... i nie będzie co ma być tylko będzie po mojemu...

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21293
po 6 prolo to cięzko cokolwiek czuć to raptem 600mg testosteronu. A co do alkoholu to jak wypijesz piwo czy 2 to nic sie nie powinno stać ale oczywiście lepiej nie pić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21779 Napisanych postów 71347 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575995
Bardziej czerwone wino po posiłku

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 573 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10069
ty no bez jaj . nie zginiesz. 1-2 piwka mozna stuknac. nie codziennie ale tak raz w tyg. no chyba ze jestes na jakiejs diecie, wycince czy cos to wtedy piwa nie polecam. ale tka normalnie to nie popadajmy w paranoje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699812
dokładnie
jak wyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
eee...zdarza mi się grubo więcej niż te "2,3" podczas cyklu.Generalnie na saa mam sporo większą tolerancję na procenty,zdarzyło się łyknąć..17 browców,nie byłem już w stanie liczyć ale odkładałem kapsle.EFEKTY-wiadomo-spadki FORMY,1,2 dni treningów z dupy.A kto nie idzie do przodu ten się cofa-także moja rada nie pić i nie będzie kłopotu/oczywiscie 2 piwuszka raz na tydzien to tylko przepłuczą nery

Zmieniony przez - BadMad w dniu 2008-03-20 18:12:33

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 506 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6006
g****, g**** NIE PIJI!!

najpierw 1 potem 2 i lecisz dalej bo impra fajna

"Jedz jak świnia poć się jak świnia, bądź jak świnia!!!"

... i nie będzie co ma być tylko będzie po mojemu...

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29634 Napisanych postów 63001 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902841
bayerant dobrze gada.niby od 2 sie nie stanie nic o ile na 2 sie skonczy co jest malo prawdopodobne.piwko to mozna sobie walnac po pracy przed snem raz w tyg bo na imprezie to raczej nie widze 2 piwek.i to sprawa glownie smakoszy bo kto inny pije jedno piwko?po co pic jedno jak nie jestes smakoszem?nie oszukujmy sie panowie...albo bomba albo bania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
dobra no bez kitu browarek w tygodniu sie należy jak ktoś lubi

poza tym święta idą z kumplami jak sie ktoś widzi raz na jakiś czas nie zaszkodzi popić troche bardziej

a jak sie nayebać to vódka pod dobre żarcie, żadne browary
1

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy sie martwic ?

Następny temat

1 cykl

WHEY premium