SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie badania podczas cyklu tren-cypio-master wykluczające gino??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 729
Witam

Jak w temacie jestem w 7 tygodniu cyklu :
tren 400mg
cypio 500mg
master 600mg
Powiększyły mi się gruczoły sutkowe jak je dotykam to pobolewają z samymi sutkami wszystko jest ok. Do tej pory brałem cały czas wit.b6 w dawce 600mg dziennie aby nie mieć problemu z gino,ale wyczytałem że długie stosowanie jej w takich ilościach jest szkodliwe więc przestałem.Teraz pytanie jakie badania zrobić żeby wykluczyć gino (na pozostałych cyklach nie miałem z nim problemu)czy ewentualnie co wziąć żeby zapobiec jemu i zmniejszyć te gruczoły.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Zgadza się, B6 przy długotrwałym stosowaniu jest neurotoksyczna.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 729
Więc jakaś alternatywa?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Wiesz co wyjdzie najlepiej - USG sutka z którym masz problem. Zapłacisz pewnie ok 70-100zł i wszystko będzie jak na tacy.

Alternatywą jest Cabaser oczywiście.

Badania z krwi - testosteron całkowity, prolaktyna, progesteron, estradiol. Z tego wstępnie można coś wyczytać.
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 729
Dobra dziękuje Tobie bardzo za odp.więc jutro pójdę zrobić najpierw badania z krwi i zobaczę jak wyjdą te wyniki.Jak będzie lipa to USG i Cabaser.Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 729
Witam zrobiłem te badania wynik jest taki:
Estradiol-152,7pg/ml
Progesteron 0,8 ng/ml
Prolaktyna 29,59 ng/ml
Teraz pytanie bo mam od koleżanki Bromergon to jest zamienik tego Cabasera czy on zda egzamin żeby obniżyć te hormony?jeśli tak to w jakich dawkach go stosować?jeśli nie to co zrobić żeby uniknąć tej ginekomasti?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Podaj normy badań. Bromo zbije tylko prolaktyne. Na estro trzeba exe lub ari ew letro jak Gino masz zaawansowane.
Z tym że badanie estro na trenie jest bez sensu bo wynik nie jest miarodajny. Chyba że jest to niech ktoś mnie poprawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Wynik pewnie przeklamany
Lecz bez kombinacji cabaser i exe i tyle

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 729
normy:
estradiol 62
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 729
progesteron: 025-0,56
prolaktyna: 2,64-13,13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 729
czyli kupić ten cabaser i exe?jak to dawkować?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cabaser dawkowanie przy takiej prolaktynie

Następny temat

pomysł na 3 cykl

WHEY premium