SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie badania podczas cyklu tren-cypio-master wykluczające gino??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Cabasser pół tabsa co tydzień, a exe dwa dni po tabsie i potem pół tabsa dwa razy w tygodniu i powinno wszystko pójść w dół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 729
ok.dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 729
Hej zrobilem kolejne badania: estradiol 184,7 norma 62,prolaktyna 1,26 norma 2,64-13,13,progesteron w normie.Czyli potej exe i cabaser prolka zbita ponad norme a estradiol poszedl do gory.Pytanie czy dalej zbijac tymi tabsami ten estradiol?suty jeszcze troche bola ale guzki pod nimy zmalaly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Estro poszedl do gory???szczerze to po exe nie wiem jak to mozliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 729
No wlasnie poszedl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 729
No panowie czekam na pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Podbij dawke exe. Mam to samo E2 mi rosnie jak szalone, najlepiej dziala na mnie Tamox z exe razem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 169 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16177
Mam z estro dokładnie tak samo. Dawka 0,5tab e3d praktycznie jest nieodczuwalna. U mnie przy 700mg testa 1tab e2d utrzymuje estro delikatnie ponad widelkami. Daj dwa/trzy dni po tabsie a potem wrzuć tabletkę co drugi dzień i sprawdź po tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 729
Ok.zrobie tak jak piszecie i dam znac co po tygodniu wyszlo oby nie 4 razy ponad norme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 729
Witam kolej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cabaser dawkowanie przy takiej prolaktynie

Następny temat

pomysł na 3 cykl

WHEY premium