SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki plan wybrac prosze o pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam obecnie cwicze planem 4 dniowym (arms, legs, push, pull). moj cel to budowa beztluszczowej masy miesniowej. i pytanie brzmi jaki plan treningowy bedzie najlepszy:split, fbw czy push pull legs? teraz planuje cwiczyc chyba 3 razy w tygodniu. z gory dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1528 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17114
ankiete wypełnij

jeśli ci pomogłem kliknij przyznaj soga !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Płeć : mezczyzna

Wiek : 24

Waga : 84

Wzrost : 174

Cel treningowy : budowa beztluszczowej masy miesniowej

Staż treningowy na siłowni : poltorej roku

Uprawiane inne sporty : xodziennie rano naczzo biegam polgodziny

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : laweczka, stojaki, gryf prosty i lamany ora hantle

Dieta : jest

Przeciwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy : bcaa(przed i w trakcie) oraz izolat(bezposrednio po treningu)

Ostatnio przerabiany plan: arms, legs, push, pull
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1528 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17114
przy 3 dniach split z partią 1xtydz jest złym pomysłem, jak push pull dobrze na ciebie działa to ćwicz nim dalej ale na przykład innym planem, a do fbw się cofać no nie wiem czy dobry pomysł

jeśli ci pomogłem kliknij przyznaj soga !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a 4 dniowy split bedzie lepszy od push pull lub fbw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 141
Według mnie split 4-dniowy będzie dobrym rozwiązaniem. Proponowałbym zrobić dwa treningi, jeden dzień przerwy i kolejne dwa treningi, a partie mógłbyś podzielić np. tak: 1. klatka i barki, 2. nogi, 3. ręce, łydki 4. plecy, brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1528 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17114
co będzie lepsze to zależy od organizmu, a każdy jest inny, możesz spróbować splita 4dniowego, push pull jak i fbw zależy na czym dobrze ci idzie. odnośnie splita to jest dobry art
https://www.sfd.pl/[ART]_MASA-t600434.html 

jeśli ci pomogłem kliknij przyznaj soga !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening po wypadku - prośba o ocenę planu

Następny temat

plan treningu + dieta-pomożecie? :D

Wiecej