SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki dobry zestaw wybrać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111
Witam ćwiczę już około 3 lat z małymi przerwami, na sucho osiągnąłem już wszystko i chciałbym teraz coś kupić i moje pytanie brzmi jaki zestaw byłby dla mnie najlepszy chce dodać ze mam 18 lat i mam bardzo dobra przemianę materii.Ma ktoś jakiś pomysł a i prosiłbym o coś dość taniego ja chciałem kupić olimp gain bolic 6000 +reaktor pro 3 i mam jeszcze mass xxl co o tym myślicie coś zamienić coś dodać ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
ankieta działu
i nie mów że na sucho osiągnąłeś już wszystko...bo to raczej nie prawda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111
może nie do końca wszystko ale moim zdaniem można pozwolić sobie już na jakiś zestaw.Więc jeżeli można prosiłbym o podanie czegoś dobrego. Z góry dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Zacznij czytac ze zrozumieniem.
Ankieta dzialu+info dotyczace odzywiania.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20747
jeśli masz dietę i trening odpowiedni do celu to reactor pro może być, ale jak nie masz kasy to kup mono vitalmaxa, treca, olimpu... taniej wyjdzie, a co do gain bolica i mass xxl do uzupełnieania braków może być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
jak masz Massa to nie kupuj Gain Bolica bo właściwości mają te same,reactor pro możesz spokojnie brać,jak nie będziesz kupował G600 to w to miejsce kup bcaa z Treca, Olimpu co Ci taniej wyjdzie

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111
A czy można brać 2 masówki na raz czy to za dużo? np mass xxl i tego geinera ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
można to żarcie w prochu i bierze się wg braków w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
można ale jaki to ma sens powiedz kupować dwie takie same odżywki??kup jednego gainera albo Treca albo Olimpu

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7530
Jeden w zupelnosci wystarczy gainer to gainer jak jeden sie skonczy to kup drugi inny jesli chcesz dwa rózne ale to że bedziesz wciagal dwa gainery naraz to nic Ci nie da :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
gainer to gainer

no z tym się akurat nie zgodzę...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wakacyjny cykl

Następny temat

Masa ? POMOCY

WHEY premium