SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dysproporcja

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20539


no elo na focie zalonczam fote plecow i pytanie jak usunąc tą paskudną dysproporcje najszerszych? probwlaem cwiczyc jedną reką i nic ...

choc wątroba z dnia na dzien
mi gnije to i tak kupie 100metki i je zarzyje

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
nie znam sie na tym, ale ten post moze cos Ci pomoze

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20539
jaki?

choc wątroba z dnia na dzien
mi gnije to i tak kupie 100metki i je zarzyje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
heh sorka, nawet go nie wkleilem
https://www.sfd.pl/temat208374/ 

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


witam mialem podobmnie w moim przypadku tak mnie sie zdaje ze pomoglo wioslowanie hantelka ale bardziej trenowalem slabsza strone bo musisz dojechac najszerszy ostro albo tą drugą strone podniesz poszerzysz albo mniej rozrosnietą obnizyc a ladnie sie obniza od cwiczenia na worku bynajmniej u mnie tak bylo a teraz chyba plecki mam w miare rowne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Wg mnie może masz silniejszą jedna strone.

Przy treningu pleców zaczynaj od słabszej strony. Do niej dopasowywuj cięzar.

1- zmniejsz ciężar
2- skupiaj się na dobrej technice
3- zaczynaj od słabszej strony

spróbuj moze takiego planu:

1.podciąganie 4x max/ ściąganie rączki wyciągu
2.wiosłowanie jednorącz 4x10-zaczynaj od słabszej strony i skupiaj się na własciwym ruchu.
3.szrugsy 3-4x(ile tam wolisz)
4. martwy/unoszenie tułowia

Nigdy nie miałem doczynienia z dysproporcja najszerszych ale pozbyłem się dysproporcji klatki w większym stopniu. Więcej sie juz nie da bo skolioze mam . To jest widoczne podobno tylko dla mnie, bo ja wiem o tym a inni nie zauwazaja nawet

Pozdrawiam i zycze wyrównania tego

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20539
wsoomie wiedzialem to wszystko... ale to nic nie daje mi sie wydaje ze genetycznie to mam na plecki robilem wiosłowanie hantlem wyciag dolny do brzucha jednorącz wyciag do klatki jednorącz i wyciac gorny zza plecow dwurącz 16-18seri na plecy robie zalezy i nic ...

choc wątroba z dnia na dzien
mi gnije to i tak kupie 100metki i je zarzyje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20539
oka don wyprubuje ten plan na plecki co podales a martwego nie robie bo ostanio jak pobijalem rekord o 30kg odrazu ()tj 160kg to podnioslem troszke za kolana i cos strzelilo w szyji i teraz za kazdym razem jak sie schylam to boli wienc olalem marwego

choc wątroba z dnia na dzien
mi gnije to i tak kupie 100metki i je zarzyje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale powiem Ci ze z pleckami to jest lipa bardzo duzo ludzi ma niewielką dysproporcje mam nadziej ze ktos ci tu udzieli konkretnej odpowiedzi bo sam jestem ciekawy bo wielu znajomych ma to samo co Ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20539
zamela wydaje mi sie ze masz nadal lekką dysproporcje ehh na plecki cwicze dobrze technicznie powolutku rozciagam na maxa na drązku przytrzymuje w koncowej fazie ruchu i nic

choc wątroba z dnia na dzien
mi gnije to i tak kupie 100metki i je zarzyje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niop lekka jest kurde poweim szczerze ze ciezko miec idealnie rowne plecki tez sie meczylem pare meichow zeby jakos lepiej to wygladalo ale duzo zalezy jak sie napniesz jak robisz fotke powaga bo czasem mocniej zepneijsz np prwaąstrone i juz inny ksztalt
Caly czs pracuje nad pleckami moze kidys beda idealne
pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy pompki moge robic codziennie ??

Następny temat

Kłopot z nadgarstkami

WHEY premium