SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta ćwiczenia i brak efektów

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2123

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Proszę o poradę co ja mam zrobić. Ćwiczę od początku maja ćwiczenia cardio około 40 minut dziennie+tradycyjne ćwiczeni brzuszki, nożyce itp. do tego nie jadam tłustego, słodyczy nic z niezdrowych rzeczy. Zrobiłam zdjęcia na poczatku maja i teraz. I co? Brak efektów wizualnych a waga stoi w miejscu...co może być tego przyczyną i jak ''to'' ruszyć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może nie śmierdzący leń, a cuchnący troll?

Adieu, temat zamykamy Wykwalifikowani trenerzy z niejednym dyplomem i wieloma uprawnieniami (a takim jest każda z moderatorek tego działu) mają ważniejsz sprawy na głowie niż czytanie rozgoryczonej niuni

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-06-18 12:53:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
84 dni na forum i takie pytanie
My Dear, opisane przez Ciebie postępowanie jest sprzeczne z ideą działu

https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html
tak działamy, jeśli chcemy coś zmienić w swoim ciele.

Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-06-17 14:37:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
To forum sportowe - tu się ćwiczy konkretnie. A z Twojego opisu nic nie wynika. Popatrz do wątków, jak dziewczyny zaczynają. Ankiety, szczegółowe dane o sobie ( wymiary/posiłki/stan zdrowia), zdjęcia sylwetki.
W oparciu o co ktokolwiek ma CI udzielić rady?

Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-06-17 14:40:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale co maja dać moje wymiary? 167 wzrost waga 62 kg. Widziałam na stronkach niektórych, ze udzielają porad dietetycy bez wymiarów. Chciałam wiedzieć tylko co może być tego przyczyną bo być może ktoś miał taki sam problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
No rzeczywiście wzrost i waga mówią wszystko to nie jest "stronka" i tutaj "dietetycy" nie udzielają porad bez wymiarów. Akceptujesz i się dostosowujesz, albo zamykasz okno przeglądarki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
Nie tylko wymiary, ale wypis tego co jesz, jaką masz przeszłość dietetyczną, czy bierzesz leki...Masz ankietę w regulaminie. Po tak niepełnych danych jak w Twoim pierwszym poście odpowiedź może być tylko tak samo ogólna:
nadal źle się odżywiasz i słabo ćwiczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystko ładnie i pięknie ale nikt mi nie powie, że przy diecie i ćwiczeniach codziennych po których jestem spocona jak nie wiem co nie schudne ani 2 kg przez ponad półtorej miesiąca :( teraz się przerzuciłam na killera Chodakowskiej ale kurcze trace chęci powoli bo kosztuje mnie to wiele wyrzeczeń wylanego potu a afektów zero :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chwila gdzie jest ta ankieta :) albo co mam podac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
moja droga, ja nie mam problemu z przebiegnięciem półmaratonu a moja waga stała w miejscu mimo tzw zdrowego odżywiania, które po ocenie wcale nie okazało się zdrowym odżywianiem.
a ankieta w linku, który ci podałam, punkt 4

Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-06-17 15:13:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
agataq z tego co widze to moje wymiary sa identyczne jak Twoje prawie :) jedynie co to biust i pod biustem mam mniej o 10 cm. i waga 62 kg. Mam od zawsze problemy z zatrzymywaniem się wody w org. zawze stosowałam głodówki wiesz...wiem to było głupie, niby schudłam ale została mi skóra z tłuszczem ... Powiedz mi ale jak to mozliwe, że przez półtorej miesiaca ani 1 kg w dół?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan dzialania-prosze o pomoc redukcja :)

Następny temat

Problem ze spalaniem

WHEY premium