SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem ze spalaniem

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 167
Wiek : 20
Waga : 51
Wzrost : 163
Obwód w biuście(1) : 85
Obwód pod biustem : 70
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 63
Obwód na wysokości pępka : 70
Obwód bioder (3): 94
Obwód uda w najszerszym miejscu: 53
Obwód łydki : 35
W którym miejscu najszybciej tyjesz : Dupsko, uda, brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : ramiona, biust
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: aeroby 2-3xtyg od końca czerwca bedzie 3x siłka
Co lubisz jeść na śniadanie: pieczywo pełnoziarnise z białym seram/ jajecznica
Co lubisz jeść na obiad : ziemniaki, pierś z kuraczaka, ryż z warzywami, makaron pełnoziarnisty z sosem pomidorowym (domowym)
Co jako przekąskę : Często pieczywo, jogurty
Co jako deser : owoce, jogurty, słodycze...
Ograniczenia żywieniowe : Kiedyś mocne obcięcie kcal, teraz próba zmniejszenia węgli.
Stan zdrowia: Dobry

A więc problem tkwi w tym, że nie ma efektów. W zeszłym roku odchudzałąm się przez mocne obcięcie kcal. Masa spadła z 56 do 48, ale tłuszcz był nadal. Od jakiegoś czasu staram się odżywiać zdrowo, ćwiczyć i nic. Wróciło mi do 51kg. Po mierzeniu tkanki tłuszczowej yszło mi 23% i mimo ćwiczeń nic się nie zmienia. Mam co raz mniej motywacji do tego, a od końca czerwca planuje iść na siłownie dodatkowo. Dlatego prosiłabym aby ktoś polecił mi jakieś suple na spalanie. Tylko bez mowienia o herbatach bo pije czerwoną i zielona 3xdziennie i nic to nie daje. Z góry dzięki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Zdjęcia + wypiska z jedzenia jeszcze

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta ćwiczenia i brak efektów

Następny temat

Potrzebna pomoc w redukcji

WHEY premium