SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja brak efektów

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 80 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 270
Witam, od roku borykam się z problemami zdrowotnymi - jelitowe, przerost flory bakteryjne plus nietolerancję. Wiec często mam wzdęcia w tej chwili jestem na antybiotyku. Oprócz tego trzymam wodę.
Ćwiczę 4 x w tygodniu siłowa FBW plus 20 - 30 minut interwał. Obecnie jestem na 1750 kacl 131 białko/58 tłuszcze/ 175 węgle. Mam 44 lata przez ostatni rok przybyło mnie z 5 kg (wzrost 163, waga 65 kg).
Mimo wysiłków nie widzę żadnych efektów i czuje się ulana, jedynie rano mogę zobaczyć jakieś tam efekty mojej pracy. Treningowo jest ok, dietę dostałam ostatnio od dietetyka. Po dwóch tygodniach może ruszył kilogram. Prawdopodobnie potrzebuje więcej czasu.





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
Jeśli mogę sobie pozwolić na opinie, która stricte "nie pomoże" to jak na 44 lata to pozazdrościć sylwetki :) Jest ładnie serio. Do zawodów chyba nie startujesz? Sylwetka zdrowo wygląda. Owszem można dociąć, tylko po co ? Jaka była kaloryczność wcześniej ? wydaje mi się że 1750 to dość mało. Zależy na jakim etapie redukcji jesteś. Z hormonami wszystko okej ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 80 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 270
Badania mam ok jedynie podwyższony był kortyzol ale podobno przy tabletkami hormonalnych to jest normalnie. Generalnie mam okresy ze wyglądam swietnie i takie gdzie czuje się jak ponton. Kwestia chyba ilości pracy zawodowej i satysfakcji z życia :) ciało się broni jak chce być porozmieszczane. Wcześniej się miała za dużo treningów teraz dbam bardzo o regenerację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Jak współpracujesz z dietetykiem to jakie są Twoje oczekiwania od forum?
Jak zleciał 1 kg w dwa tygodnie to jest to prawidłowe tempo utraty wagi dla kobiety z Twoja waga.
Jeśli chciałabyś jakieś dodatkowe porady/uwagi Wypełnij proszę ankietę działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 80 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 270
OK chciałam dowiedzieć się czy 1 kg w dwa tygodnie to norma oraz coś na temat retencji wody, ale do tego trzeba chyba się przyzwyczaić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214365
1kg w dwa tygodnie to bardzo dobry wynik. Na temat regencji wody tez by było najlepiej porozmawiać ze swoim dietetykiem. Ale przypuszczam, ze problemy jelitowe i antybiotyk mogą mieć tu duży wpływ. Poza tym większość kobiet ma wahania wagi, związane z cyklem, stresem, nieodpowiednią dietą. Jak dopiero zaczęłaś współpracę z dietetykiem to daj sobie czas na wyregulowanie organizmu
2

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 80 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 270
Tak tez zrobię, zacznę tez uczęszczać na forum, każda motywacje jest dobra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214365
Pewnie, zapraszamy do prowadzenia dziennika w grupie raźniej
1

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 80 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 270
Muszę się zorientować o co tutaj chodzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
1 kg na 2 tygodnie to bardzo dobre tempo - tak jak już koleżanki wspomniały. Ale też ciekaw jestem Twojego treningu - bo można go tak skomponować że organizm też będzie trzymał więcej wody - np. za duża objętość, za duża intensywność itp. Wypełnij ankietę, opisz trening - chętnie pomożemy i będziemy motywować.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 80 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 270
Super tylko proszę o wskazówkę gdzie się wypełnia takie rzeczy. Mogę tez wstawić zdjęcie rozpisanego treningu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkująca

Następny temat

Zaopatrzenie kaloryczne

WHEY premium