SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co sądzicie o tym treningu?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 850
Mam 14 lat i jestem bardzo zdeterminowany aby uzyskać dobrą sylwetkę.niemusicie mi mówić że to długa praca itp.ja wiem i będe dążył do sukcesu.narazie posiadam tylko drążek i hantle
8kg ale tata jutro albo pojutrze zrobi ławeczke.oto mój obecny plan,prosze tylko żebyście pomogli,coś zmienili a nie jak na innych forach wyzywali od gnoji.
1) 20 Pompek z nogami na podwyższeniu
2)20 razy Biorę 2 hantle i w pozycji stojącej przyciągam je od rąk prostych do klatki piersiowej.
3)15 razy unoszenie sztangi w opadzie
4)80 razy nożyce
5)ok.8-10 podciągnięć na drążku
6)15 Arnoldków
7)20 razy podciąganie hantli wzdłuż tułowia
8)20 pompek z wąsko rozstawionymi rękami.
9)15 razy zwis na drążku i nogi podnoszę do góry aby był kąt 90.
niemam długiego stażu więc możliwe że ten cały plan jest do kitu.

Zmieniony przez - sledz5 w dniu 2009-08-03 23:25:23

Zmieniony przez - sledz5 w dniu 2009-08-03 23:25:59

Zmieniony przez - sledz5 w dniu 2009-08-03 23:27:07

Jazda kamperem jest jak jazda samochodem, tylko takim innym

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 850
a czy mógłbym trenować w domu z hantelkami i na drążku po treningu w szkółce czy lepiej żebym sobie odpuścił?

Jazda kamperem jest jak jazda samochodem, tylko takim innym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1119
A czytałeś o ACT? Masz link:

https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących_-_foty_str._12-t359947.html

To taka zaprawa jest przed prawdziwym treningiem.

Ja taki robię razem z ABS II, tylko wywaliłem brzuch z ACT.

Zmieniony przez - Szarpacz w dniu 2009-08-03 23:46:21

Robiąc byle co, stajesz się byle kim.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 395 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2210
Może po prostu wzoruj sie na przykładowym planie ACT, zamieniajac cwiczneia ktorych nie mozesz zrobic innymi. Przykładowy plan jaki napisalem na podstawie planu z art. o ACT:

1. Unoszenie kolan w zwisie na drążku
2. Przysiady za sztanga na barkach
3. Wyciskanie sztangielek płasko
4. Unoszenie sztangielek bokiem
5. Wyciskanie sztangielek sprzed głowy
6. Podciaganie szerokim nachwytem
7. Klasyczny martwy ciąg
8. Uginanie ramion ze sztangielkami
9. Francuskie wyciskanie sztangielek w leżeniu
10. Uginanie nadgarstków ze sztangielkami trzymana podchwytem za plecami
11. Wspięcia na palce w siadzie

Quidquid Latine dictum sit, altum videtur

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1119
Aha, nawet nie myśl o ćwiczeniach bez rozgrzewki i rozciągania!!!

Robiąc byle co, stajesz się byle kim.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 850
wiem,wiem rozgrzewam sie zawsze,rozciągania itp.

Jazda kamperem jest jak jazda samochodem, tylko takim innym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pamietaj ze masz 14 lat i Twoj organizm ciagle rosnie. Nie przeciazaj zanadto stawow, miesni i kregoslupa wiec cwicz w seriach z umiarkowanymi ciezarami. Dla budowania dobrej sylwetki rownie wazny jest ruch i odzywianie. Dzieki temu zbudujesz podstawy do treningow gdy bedziesz starszy. Na tym etapie rozowju cwicz silowo umiarkowanie np. wg tego co Ci sixstus napisal ale staraj sie duzo biegac, grac w kosza, noge czy co tam chcesz:). Poczytaj wiecej na forum w innych dzialach. Cwicz madrze :)

powodzenia

DARNOK35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 850
juz 3 lata chodze na treningi w szkółce piłkarskiej 3 razy w tyg.
także o mój ruch się niemartwcie.Mam jeszcze jedno pytanie.czy te treningi co ja robie powinny się odbywać tak:dzień trenuje,dzień przerwy,dzień trenuje,dzień przerwy...????



Zmieniony przez - sledz5 w dniu 2009-08-04 09:04:33

Jazda kamperem jest jak jazda samochodem, tylko takim innym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy takiej aktywnosc fizycznej w szkolce wg mnie wystarcza 2 treningi silowe i 2 dni zostaw na odpoczynek. W szkolce jak sadze rowniez wykonujecie jakies cwiczenia fizyczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 850
tak,tymbardziej że trener sie zna co i jak bo skończył dużo szkół sportowych to kondycje wszyscy mają praktycznie niedozajechania na meczu.różne skipy,starty,brzuszki itp.

Zmieniony przez - sledz5 w dniu 2009-08-04 10:10:45

Jazda kamperem jest jak jazda samochodem, tylko takim innym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To moze skonsultuj z trenerem swoje treningi silowe w domu i ich zakres. Mysle ze bedzie najlepszym ekspertem w tej materii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 850
ok pogadam z nim

Jazda kamperem jest jak jazda samochodem, tylko takim innym

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze HST-po 1,5 roku splita- Trening do oceny.

Następny temat

Plan do oceny

WHEY premium