SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co robic???????????????

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 574 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12122
witam
mam nastepujacy problem.
obecnie robie mase ( ale niedopuszczam do zalania)- biore kreatyne cm3 gainer carbo zma witaminy. trening oczywiscie mam na mase. cykl potrwa jeszcze 4 tyg. popelnilem blad zywieniowy i troszeczke fatu zlapalem i teraz pytanie
czy moge wzucic do trenigu jakies aeroby ( jak tak to ile) aby w trakcie cyklu zlapac jeszcze miecha ale nie lapac fatu
wiem ze sie nie da jednoczenie palic i lapac mase.

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a w takim razie jakie skutki beda jak bede lecial dalej swoim planem a odam wlasnie aeroby lub intrwaly?

takie, ze Cie zbanuje za to, ż etrudze sie nadaremnie

wprowadzaj je poprostu[aeroby, bo interwały to dalsza kwestia mysle], zacznij od 30 minut i dodawaj po 5 minut co kolejny raz, aż dojdziesz do 50-60min., wtedy nie przedłużasz ale delikatnie lecz w ramach ustalonej w przyblizeniu intensywności ja zwiekszać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 795 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5042
w dni nietreningowe 20 min interwalow i git

popraw diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 574 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12122
diete juz poprawilem obciolm wegle
a czy musi to byc w dni nietreningowe ? nie moze byc po treningu jak jestem juz wyjechany?
i czy to nie bedzie sie klucilo z robieniem masy?

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 574 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12122
aha i czemu interwaly a nie normalne aeroby?

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
wiem ze sie nie da jednoczenie palic i lapac mase""jak nie?odpowiednio zbilansowana dieta i nie utracisz nic masy a bedziesz powiekszal a fat do dolu.Wszyscy sa za interlawami,w praktyce niewiem jak to jest bo nie probowalem.Mysle ze 20minutowe aeroby tez zrobia swoje aczykolwiek skoro nie robisz redukcji "Z umiarem(aeroby)

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 574 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12122
no tak ale czy interwaly moge robic po treningu? chodzi mi o to ze po trenigu szybciej bede palil tluszcz - a druga sparwa to limit czasu w tygodniu na cwczenia - praca:(

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
Aha.Po treningu nie radzi sie robic interwalow bo bd tzw katabolizm"
I bedziesz mogl tracic mase a nie jej nabierac,chyba ze po treningu posilil bys sie pelnowartosciowym pokarmem i moze jakies bialko(to zapobiegnie katababolizmowi)

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 574 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12122
no to lipa ...
zawsze po trenigu pije carbo a pozniej do godziny jakis posilek lub odzywka jak nie mam mozliwosc zjesc

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jakbys sie pofatygował i przynajmniej ankiete wypełnił, określił rodzaj treningu jaki obecnie przeprowadzasz.

nawet już zwykle poukladanie treningu w superserie, skrocenie przerw przy niektórych ćwiczeniach może niemalo zdziałać.

a i oczywiście diete musisz poprawić; carbo, gainer, pewnie mnóstwioo wegl. z diety- nie wiedziałeś, ze to już z gruntu jest przesadzone...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 574 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12122
apokalipsa sorki ale nie wiedzialem ze dyskusja sie przeciagnie.
trenig mam na mase 3 x w tyg
pon
barki bi
sr
klatka tric
pt
plecy kaptur przedramie

po kazdym trenigu brzuch nogi maja przerwe - kontuzja
gainera pije przed trenibgiem a po treningu carbo
27 lat
95kg
staz okolo 5 lat z przerwami

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 574 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12122
barki 4 cw lacznie 13 seri bic 2 cw lacznie 9 seri
klatka 4x4 tric 2x3
plecy 4x4

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podtrzymanie masy mięśniowej - pomoc

Następny temat

plan do poprawy

WHEY premium