SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na siłę ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1220
witam śmigam na siłkę już rok a siła w klacie jak mi nie szła tak nei idzie nawet po cyklu deca durabolinu 12 zastrzyków po 2 ml masa poszła znakomicie a siły brak. w seriach robię 12 10 8 6 z tym że te 8 i 6 zawsze kumpel mi pomaga waże 90 kg a podniosę 80 kg 2 razy to jest dla m nei szok gdy patrzę jak 50 latek śmiga 120 w seri albo 16 latek czy winstrol w strzałkach i meta będe dobrym wyjściemz sytuacji ? mogłby mi to ktoś rozpisać i co na odblok ? pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364426 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669096
wina pewnie treningu chemia nie wiele ci pomoże skoro źle trenujesz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2155
ciezar podnos 6 razy , sila idzie z wiekiem !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1220
kumpel poradził mi bym robił 3 serie 6 4 4 z maxymalnei możliwym cięzarem treningi bardzo mnie męczą a siłą nei idzie dieta jest dobra dużo mięcha i ryb do tego dużo nabiału węglowodany dodatkowo whey perfect protein l-glutamina cm3 i max carbo. masa idzie dobrze nawet bardzo dobrze :)mam tylko problem z ta siła to chyba sprawka genetyki. czego moge sie spodziewać po mecie i winstrolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364426 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669096
to zacznij robić standartowy trening płaska skos rozpiętki po 4 serie 10 powtórzeń rozpiętek 12-15 powt. zdecyduj się kolego albo szykować się chcesz pod wyciskanie albo pod bb zrób teć cykl normalny test plus metka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 320 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25609
Napisz coś o sobie :wiek ,wymiary ,jaki trening, ile serii na partie mieśniową wykonujesz i jak często , jaka dieta ? Problem tkwi zapewne w treningu lub diecie jeśli tego nie poprawisz to doping niewiele tu pomoże ( o czym już się przekonałeś ). jednym słowem DAWAJ ANKIETE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1220
zaczynam od łąwki skośnej w górę bo to zabiera mi najwięcej siły robiłęm serie 12 10 8 6 póxniej płaska serie tak samo skośna w dół też tak póxniej rozpiętki na maxa ile dałem radę rzeważnie 14-16 na koniec na wyciągach ściągałem linki obydwurącz do spiećia klatki lekko przechylony do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1220
trenuje 3 dniw tyg w miare możliwości dieta wysoko białkowa wybieram sobie żarcie o diecie trochę pojęcia mam dużo czytam do tego odzywki białkowe itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1220
klatę robię raz wtyg razem z bicepsem bo tricesem to już nei dałbym rady nic zrobić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 320 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25609
DOCZYTAĆ SIĘ TROCHE NIE MOGĘ ALE JESLI DOBRZE ROZUMIEM W SUMIE ROBISZ 20 SERI ?JAK CZĘSTO CWICZYSZ KLATKĘ ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1220
tak 20 seri klata raz w tyg co 2 tydzień w domu w niedziele u siebie na ławeczce same opuszczanie z 3 serie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop + meta + npp/ tren???

Następny temat

traumal S?

WHEY premium