SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clen dluzej niz 2 tyg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 960 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38508
Witam
Tak przegladam informacje o clenie i widze ze teraz nawet nie 2 tyg on i 2 off a nawet sugeruje sie ze mozna jechac 3 tyg on na clenie.
Niektorzy jada jeszcze dluzej.Czy jest sens jechac na clenie powiedzmy przez okres 4-5 tyg stale zwiekszajac dawke czy to raczej mija sie z celem i zostac przy systemie 2 on 2 off
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
możesz jechać ile będzie klepać ale z tym zwiększaniem to niezbyt dobry pomysł dojedz do swojej dawki i na tym leć bo po jakimś czasie dojdziesz do sporych dawek a to już za zdrowe nie będzie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 960 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38508
ale jako wyznacznik tego czy klepie brac podwyzszona temperature?Bo to roznie mowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
u mnie temp się nie zmieniała ale czuć jak działa zaczniesz brać to zobaczysz sam po sobie ,każdy innaczej reaguje na clena.Jakiego masz tego clena?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
dla mnie 2 tyg na clenie to marnowanie środka, bo trzeba po tygodniu dużych dawek i robi sie nieekonomicznie
lepiej zrobić 5on 2 off wtedy 3tyg tak później tydzień całkowitego luzu i znowu
ale to tylko moja opinia

podwyższonej temp jak łodzianin, nie odnotowałem ale clen działał.

Zmieniony przez - GYMwork w dniu 2008-06-14 21:07:24

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 960 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38508
spiro.Bralem juz.teraz do 3 cyklu na clenie sie szykuje.u mnie tez za duzo zmian w temp nie ma ale czuc ze grzeje.Sajdy tez nie za mocne.Czasem skurcz rano ale za to strasznie sie rece telepia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 470
z tym clenem u mnie to jest tak po 2 a nawet po 1,5 tygodnia ja go już wogóle nie czuje wiec odstawiam na 10 dni i znowu ogien zaczynam od 2 tabsów po 0,02mg i zwiększam stopniowo do 6 tabsów a jak te 6 już na mnie nie robi wrażenia to odstawka znowu> z doswiadczenia wiem ze po tych 6 niema już różnicy tylko kure-ws-kie skurcze miesni i insomnia dluzej i więcej niema seksu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
tak jak gymsię najlepiej sprawdza,sam się przekonasz jak zaczniesz brać.Sprawa indywidualna myśle,ale po co kombinować skoro większość tak bierze i jest zadowolona

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 421 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4560
elo u mnie teperatury zero a 12kg polecialo i 6 centów z obwodu pasa a w lapie tyle samo clen rulez

starość nie radość

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 960 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38508
a w tym systemie 5 dni on 2 off to jak dawki mnie wiecej dobieracie?Potem jak konczycie pierwszy tydzien i znowu wchodzicie na clen to dawki te same czy zwiekszacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 421 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4560
wedle mnie to ty sam musisz poczuć co i ile cie kopie a ta temperatura to raczej sie nie kieruj bardziej poziomem pobudzenia a jak cie zamiata jak dzika po szyszkach to zmniejsz dawkę a i jeszcze jedno ja jem tylko raz dziennie rano clen działa i tak 36 h czy jakoś tak czyli calosc z ranca lyk

starość nie radość

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

konczy sie gen-far

Następny temat

deka...

WHEY premium