SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bieganie + a6w

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1399
mam 2 pytania :)
1.czy bieganie można zastąpić grą w piłke nożna?
2. czy jak jest na tym planie a6w napisane ze jest 10 powtórzeń to jest 10 powtórzeń na jedna i drugą noge? bo kolega mi mówi że to musze podzielić i wychodzi 5 na jedna i na drugą ale mi sie nie chce w to wierzyć :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 471 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10261
1. Można,a le czemu nie możesz tego połączyć?
2. Zmień a6w na ABS

Ręka myje rękę, dbaj o swoją szczękę...

Tylko dieta, a nie kreatyna, zrobi z ciebie dużego skur***na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1399
no ale wiesz po np. 4-5 godzinach grania to raczej mi sie już nie bd chciało biegać ;p
najpierw robie a6w a potem zobacze co poprawić ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 554 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15470
1. Rozumiem, że twoim celem jest schudnięcie. Jeśli możesz grać w piłkę regularnie i nie jest to chodzenie po boisku czy strzelanie sobie do bramki tylko wyczerpująca gra to myślę, że granie w piłkę może być nawet skuteczniejszym spalaczem tłuszczu niż bieganie. Grając w piłkę wyrabiasz sobie różne typy wydolności i wprowadzasz trening interwałowy.
2. Tak jak piszesz przy ćw. naprzemiennych w A6W jedno powtórzenie to ruch jedną i drugą nogą. Czyli 10 powt. to 10 powt. lewą nogą i 10 powt. prawą nogą.

Zmieniony przez - Adas007 w dniu 2010-05-01 13:19:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 471 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10261
a6w nic ci nie da, też mi kiedyś mówili, ze to nie działa, ale musiałem wypróbować i faktycznie nie działa:D

Najlepiej rób 3 ćwiczenia po 3 serie zaczynając: dół brzucha, skośne, góra np.
unoszenie nóg w leżeniu, skręty tułowia, brzuszki i na pewno bedziesz mial lepszy efekt niz po a6w

Ręka myje rękę, dbaj o swoją szczękę...

Tylko dieta, a nie kreatyna, zrobi z ciebie dużego skur***na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27291
no ale wiesz po np. 4-5 godzinach grania to raczej mi sie już nie bd chciało biegać ;p
najpierw robie a6w a potem zobacze co poprawić ;)



yyy.. najpierw absna mase i sile miesni, potem a6w (jak tak b.chcesz) na rzezbe.

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój pierwszy suplement? Poprawki do planu treningowego? pomoc od znawców!

Następny temat

plan redukcyjny do ustalenia

WHEY premium