SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwiększanie ciężary... ;]

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 806
Mam pytanko... pisałem kiedyś ale nie dostałem konkretnej odpowiedzi... ;/ Więc tak bo robię Split'a na mase i tak ćwicze 3 razy w tygodniu w tym w dni treningowe robię na duże partie 12 serii na male 8 serii... i mam pytanko bo pare ćwiczeń robie na atlasie..i tak czy jak robie ćwiczenia na duże partie...to moge co cztery serie zwiększać obciążenie o 10kg i oczywiście zmiejszać iloś powtórzeń... ?? ;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2363
przy treningu na masę o ile się nie myle ćwiczysz na ciężarach w granicach 70-80% CM. nie wiem czy jak tak z serii na serie dasz o 10 kg więcej czy wykonasz zamierzoną liczbę powtórzeń i serii w ogóle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 538 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12358
Możesz stosować progresję ciężaru, ale wydaje mi się, że za dużo serii robisz 12. Wklej swój cały plan niech ktoś doświadczony Ci go poprawi, bo wydaje mi się ze nie jest za dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 967 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40935
progresja oczywiscie może być ale czy o 10 kg wiecej w kazdej serii to nie wiem...zależy jakie masz wyniki siłowe. I jak wyżej wrzuc swój plan.
pozdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podstawowe ćwiczenia na biceps ze sztangielką

Następny temat

do oceny i poprawienia błedów

WHEY premium