SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Znomu szkoła i WF

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1296
Mam pewien problem,otóz zaczeła sie szkoła i WF (2x2h na sali+2x2h basenu), i niewiem jaki wpływ na rozwój miesni ma szkolny WF, czy nie pszeszkadza on treningom????
Pozdrawiam:P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 198 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6150
Dzieki wielkie za rade taki mam własnie zamiar i takie mam ambicje ale jak długo wytrzymam w realizowaniu tego planu to nie wiem podobne zdanie do Twojego wyrazają inni studenci WFu ktorych znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1092 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7458
zalezy jaki jest... jak nie cwiczysz zbyt ciezko na silowni w budzie to moze byc, jesli biegasz lub grasz moze przeszkadzac troche w lapaniu masy a basen moze byc
jak masz dobra diete to dasz rade

Trzeba być twardym, a nie miętkim...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1296
No własnie otóz w tym problem gość kaze nam biegać i grać.Bede musiał z nim sobie pogadać, albo bede nosił zwolnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1529
Co to za kulturysta który boi się iż będzie miał o 0,00001 mm mniej w bicepsie. Nie po to trenuje się kulturystykę żeby zostac kaleką. Kulturystyka powinna być synonimem sprawności, a niestety niektórym tego brakuje. Nie bój zajęć wychowania fizycznego.
Tak jak przed treningiem siłowym spożyj posiłek przed treningowy i potreningowy. Możesz używać antykatabolików np. aminokwasów tzw. całodziennych, hmb. Polecam spożycie wyciągu z głogu <acard>
W-f może być dobrym treningiem zwiększającym naszą wydolność.

studentkat=studentkob=studentcat ......
Ban gwarantowany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1183 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6697
I agree.
Kulturystyka to sprawność, siła i piękno. Jeśli pozasiłką nie masz innych zajęć ogólnorozwojowych(jakiś fighting, piłka, kosz itp) w-f miło widziany.
Jeśli zaś chodzisz na siłownie i dodatkowo np.2x w tyg. na ju-jitsu czy coś w podobie oszczędzaj się troche na w-fie i tyle.

http://finanse.testynarodowe.pl .................. wykonaj test i odbierz DARMOWE EBOOKI o zarabianiu w sieci i biznesie .................http://finanse.testynarodowe.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
studentcat, dobrze to ująłes

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Niektórzy myślą ze jak przebiegna na wf 500 m to im spadnie masa . Bez przesady znow. Może w ogole bedziemy w domu siedziec zeby nie tracic masy ??

ja to wszystko wiem a itak na wf nie biegam . Bo mi się poprostu nie chce. Wf mam w srodku lekcji a nie mam zamiaru śmierdzieć potem w szkole. Jak w podstawówce . Mam nadzieje ze teraz bede miał na koncu zajęc .

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-09-05 21:34:31

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25673
Don Śmierdek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
hahahahah

Już Cie za to nie kocham hahaha

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1296
Myśle, że macie racje ale facet każe biegać do upadłego tzn np na jeden raz każe okrążyć z 4x staw jedno okrążenie ma ponad 1km, jeśli chodzi o gre w piłke to jest już lepiej tzn stane se np. na obronie i co jakiś czas polece za piłką dla z myłki że gram do upadłego:). Na szczescie głownie gramy na WF i jak pisaliście troche pograć niezaszkodzi.
A tak na marginesie to włefista jest mądry a sam mógły troche popracować nad wyglądem:P
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3680
"po W-Fie spadnie mi masa" hahah co za ludzie :] niektorzy to maja fantazje ile ci tej masy spadnie ? po w-fie mozesz tylko zyskac ogolna sprawnosc fizyczna , wytrzymalosc , kondycje . chyba nie chcesz potem miec takich sztywnych rochow jak kaleka ? jak na plazy dziewczyny beda chcialy pograc w siate osmieszasz sie bo grasz jak kaleka a miesni kupa

-_-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podwójny cykl ???

Następny temat

Plan na mase do zmieszania z błotem :->

WHEY premium