SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmniejszenie Bf...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 305 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9546
Pozbycie sie tkanki tłuszczowej szczegolnie z okolicy pasa... wiem jest jej mało ale chcę dopalić się całkowicie bo zalezy mi na estetyce wyglądu , jest mi ciezej robic redukcje z uwagi na meczaca prace dlatego postanowilem byc w dobrej formie cały rok ... i nie zalezy mi juz na wymiarach lecz na sylwetce dobrze pocietej:)



Oto Dieta :
(pracuje teraz na 4 zmiany wiec nie pisze dokladnych godizn posilków lecz beda one co mniej wiecej 3 h i beda czesto zamiennie stosowane bo beda rozne pory treningów )


Podzielilem sobie diete na 2 czesci... inna w dni treningowe a inna w dni bez treningu

Dzien treningowy :
śniadanie:
jajko 4 sztuki ok. 200 gram
platki owsiane 100 gram
kakao niskotluszczowe decomoreno 5 gram(dla smaku placka)
oliwa 10 gram

2 posilek:
jajko 4 sztuki
orzechy wloskie 25 gram

3 posilek:
piers z kurczaka orzech 25 gram

4 posilek :(przed treningiem)
makaron lubella pelne ziarno 90 gram
piers 150 gram

pomiedzy silowym a bieganiem 10 gram odzywki i 5 kapsow aminokwasów

5: posilek po treningu
ryz bialy 100 gram
piers 150 gram


6: posilek nocny
150 gram chudego twarogu
10 gram olivy z olivek

suma daje nam:
kalorie 2600 bez warzyw a ich staram sie jesc ok 1000 gram dziennie. Sa to glownie pomidory , marchewka(surowa) brokuly.

białko: 2,5 g na kg masy ciala
wegle: 2,5 g na kg masy ciała
tłuszc: 1,2 g na kg masy ciała
Dzien nietreningowy:

sniadnaie:
200 gram jajko
owsiane platki 100 gram
kakao 5 gram

2 posilek:
platki owsiane 100 gram // lub lubella makaron razowy
jajko 200 gram
kakao 5 gram

3 posilek:
karkowka 150 gram
orzech wloski 10 gram

4 posilek:
karkówka 150 gram:
oliva 10 gram

5 posilek:
piers z kurczaka 150 gram
oliva 5 gram

odzywka bialkowa 15 gram

nocny posilek :
150 gram twarogu chudego
5 gram olivy z olivek

Bialko 2,2 g/kg mc
weglowodany 1,6 g/kg mc
tluszcz 1,5 g/kg mc




Prosze o profesjonalna pomoc w diecie i doborze treningu ( ostatni trening na masie to fbw było ) .. i podpowiedz jaki spalacz bylby dobry i jakie aminokwasy sa dobre a w miare tanie :)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 21

Waga: 84

Wzrost: 178

Obwód klatki: 121,5 wdech / wydech 119

Obwód ramienia: L-42,5 p-42,5

Obwód talii: 84,5 rano

Obwód uda: l- 61 p-63

Obwód łydki: l-38 p-39,5

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: <20%

Aktywność w ciągu dnia: Praca w Górnictwie .


Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Planuje 3 razy w tygodniu trening Split + po kazdym treningu 25 minut bieg
1x w tygodniu aeroby i 2 dni wolne :)


Odżywianie: jem zdrowo.
Ostatnio dieta na masie 2800 kcl.
Weglowodany 3.0 g/kg mc , bialko 2,2 g/kg mc , tłuszcz 1,4 g/kg mc


Cel: poprawa estetyki i proporcji

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: idealne zdrowie.. ostatnuio mialem szereg badań i zdrów jak ryba jestem

Preferowane formy aktywności fizycznej: 3x split + 25-30 min truchtu
1x 1h bieg
2 dni wolne w tygodniu


Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: tylko keidys pare tabletek thermo speed

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: planuję ..

Stosowane wcześniej diety: masa z podanymi wyzej proporcjami

Aby wygrać trzeba grać....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
eeeeeee zle mnie zrozumiales mialem na mysli ze masz teraz lzej ze pracujesz na takim odziale i bedzie ci latweij zrzucic bf hehheh sorki jak mnnie inaczej zrozumiales a jak z dieta dajesz rade:d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 305 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9546
pomoże ktos ?:)

Aby wygrać trzeba grać....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Bardzo dobrze dietke zrobiles, na rekompozycje w sam raz(uciecie ww, w dni NT)...
Jaja w drugim posilku postaraj sie zastapic czasem czyms innym, reszta raczej poprawna...
Wklej plan treningowy!
IMO lepiej zostac, przy FBW, na redukcji...
powodzenia w dojsciu do celu !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 305 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9546
Dziękuję za odpowiedź ... FBW juz stosuje 2 plan z rzedu .. więc teraz chcialem jakis split wprowadzic .

Myslałem o czyms takim , że robie :
Poniedzialek :
Klata : Biceps : Triceps
Środa:
Nogi Plecy Barki

Piatek: Takie Fbw po 1 Ćwiczenie w 4 serioach na kazda partie .

A brzuch Intuicyjnie tj raz albo 2 razy w tygodniu..

Nie chce zbyt meczacego treningu bo wiem że na niskich weglach czuje sie ospały i neiche doprowadzic do przemeczenia .. bo pracuje w górnictwie a tam jest taka praca dośc cięzka i w nienaturlanych warunkach klimatycznych ..

Jajka postaram sie zastepowac karkówką:)

Aby wygrać trzeba grać....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Zdecydownie kiepski plan !
Nie trenuj nog i plecow w jednym dniu !!!
Nie przemyslales chyba tego, a tym bardziej, ze pracujesz ciezko zawodowo...
Lepiej juz podziel to na gore i dol ciala...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-10-17 19:22:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 305 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9546
ok Dziekuję . Masz rację teraz dopiero pomyślałem o tym że mogło by to źle skończyć sie dla moich lędźwi.... Moze masz gdzieś jakiś dobry split dla pracującego fizycznie... bo w dziale trening wszystkie są wg mnie takie napchane ćwiczeniami plany i przeznaczone raczej dla ludzi którzy uczą się bądź maja prace biurową....

Aby wygrać trzeba grać....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Ogolnie, to dziwie sie, ze teraz sie za redukcje bierzesz.
Na wakacje na Cypr jedziesz ???
Poczekaj z tym do wiosny, bo wtedy warunki lepsze i regeneracja szybsza itd

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-10-17 20:20:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
sorki ze w temat wchodze na jakiej kopalni pracujesz i na jakim oddzaile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 305 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9546
Kwk Sosnica - makoszowy Ruch Makoszowy oddział likwidacja i Zbrojenie .. a teraz przechodze na ruch Sosnica na ten sam oddział:)

Hmm Chcę wyciąc sie trochę bo teraz akurat bede mial w miare lajtowo w pracy... i che póxniej utrzymac fajna foirme do lata.. bo na wiosne przyszlego roku chce startowac do Ratownictwa Górniczego... Pozatym tez wtedy z reguly jest wiecej roboty .. Nie mam duzo do zredukowania wiec che tak sobie zrobic odskocznie na 6 tygodni i pozniej lajtowa mase trzymajac dosc niskie bf ....

Aby wygrać trzeba grać....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
eee no to masz luz przeciez nie pracujesz wcale tak ciezko a czemu w profilu masz hajer przodowy:/ ja pracuje na chodnikach i jak wiesz jest gorzej wiecd narazie odpuszczam z silka powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 305 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9546
Człowieku .. Nie będę z tobą sie kłócił gdzie jest ciężej Bo mam wrazneie , ze szukasz usprawiedliwenia na sowje lenistwo skoro zaprzestaleś ćwiczyć ... Kopalnia to kopalnia.. przemysl ciezki .. jedne dzien lezysz na "gumie" inny dzien robisz transport prostek i SV .. brałeś udział w obcince ścianowej ? przebudowie ? poszerzaniu chodnika udostępniającego na strzał , transporcie przenosnika podscianowego i scianowego ? ( Przytsawki ktore waza 200 kg maja sie znaleźć w scianie a daja do tego 2 osoby ) z prostakmi 6 metrowymi jest to samo .... Jelsi pracuejsz na Kopalni i niechdoziles tlyko do chodnikow to wiesz co to znaczy :)?:) A Fakt transport nie jest ciekawy do przodka lecz jest to kwestia organizacji danej Kopalni .. Pozatym Ja sie nie zale ze mi ciezko :) Wybrałem ten zawód bo mi pasują pieniadze jakie z tego mam ... Pozatym temat kopalni zmayklam z chwila wyjazdu na powierzchnię:P

A to dział o odżywianiu wiec heh nie róbmy spamu na temat Kopalń :) Szczęść Boże !:)

Zmieniony przez - seremene w dniu 2009-10-18 14:38:49

Aby wygrać trzeba grać....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o pomoc w ulozeniu diety

Następny temat

Prosze o ocene diety

WHEY premium