SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana treningu.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. To mój pierwszy post na forum (mam nadzieje że wybrałem dobry dział). A więc do tematu ćwicze już ponad pół roku od tygodnia mam swój pierwszy cykl, oczywiście z dietą. Cały lipiec będę normalnie ćwiczyć ale w sierpniu wyjeżdżam do dziadków za granice i na 80% nie będę miał dostępu do siłowni ale będę miał tam solidny streetworkout i tu jest moje pytanie: Jakie ćwiczenia wybrać żeby forma nie spadła aż tak bardzo? Orientuje się ktoś w tym całym SW ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jak długi jest ten wyjazd w sierpniu do dziadków ? bo jak do 2 tyg to sie nie przejmuj i zrob sobie zwyczajnie przerwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2-3 tygodnie. Chcę ćwiczyć bo biore kreatyne i nie chce tego zmarnować a pozatym co to za życie 2 tygodnie bez ćwiczenia :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dla początkującego?

Następny temat

Jaka dieta

WHEY premium