SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybór sprzętu do domowej siłowni

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10150
Witam wszystkich,
Organizuje w domu małą siłownie i jestem na etapie poszukiwania podstawowego sprzętu tzn. interesuje mnie:
- regulowana ławka uniwersalna
- stojak
- gryf + obciążenie 60kg
- dwa hantle + obciążenie po 20kg

Z siłowni będzie korzystać zaledwie kilka osób, więc sprzęt nie musi być jakiś super wytrzymały. Jaką firmę polecacie? Na razie znalazłem wrocławskiego HESa, ale pewnie ceny ma kosmiczne... jutro mam zamiar się do nich przejechać.
Pozdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10150
Dzięki za pomoc! Skowron wziąłem wszystko u tego gościa... Dobre opinie są o jego sprzęcie, no i wyjdzie najtaniej.

Pozdrówka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6247
Obciazenie do tokarza lub na zlomie, gryfy to hmm nie wiem szczerze mowiac. A reszte mozna zrobic samemu. Jesli nie bedziecie dzwigac 120 kg to powinno byc ok

Jakie założenie masz? Proste - walczyć i wygrywać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10150
Chce zainwestować w jakiś stosunkowo tani, ale "sklepowy" sprzęt. Najlepiej nowy, ale niekoniecznie... Jakby ktoś coś miał do sprzedania to niech pisze na priv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6903
zalezy ile masz hajsu na wszystko

TŚ, AF-TheCrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10150
Kasa jest, ale nie będe jej pakował w zawodowy sprzęt bo taki mi nie potrzebny w domu. Szukam czegoś przyzwoitego pod względem stos. cena/jakość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6903
pochodz po silowniach. prawie kazdama cos zbednego. moj znajomy kupil kiedys pol silowni za grosze (no moze pare tysiecy) ale mial takiemaszyny, ze na oczy ich nie widzialem wczesniej

TŚ, AF-TheCrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10150
Jakby ktoś jednak znał nazwy przyzwoitych, ale w miare tanich producentów, lub sklepów to niech poda, najlepiej z adresami www.
Z góry dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10150
Jaką długość gryfu najlepiej kupić i jakiej fi - 30 czy 50mm? Hantle lepiej te regulowane, odkręcane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
Sprzetu mozesz poszukac na Allegro.pl. Nie okresliles dokladnie jaka kwota dysponujesz, nie wiem ile ma kosztowac "tani" sprzęt, 100 czy 700zl? Firmowe produkty maja bardzo wysokie ceny z kolei sprzet z supermarketu jest niebezpieczny;).
Co do gryfu to proponuje na poczatek: 1 prosty dlugi (180cm) i 1 lamany /srednica wszystko jedno jaka, lepiej chyba 30mm<-tanszy gryf, wiecej obciazenia znajdziesz/. Sztangielki to najlepiej te regulowane, chyba ze chcesz kupic caly zestaw hantli;)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10150
Przejrzałem Allegro. Skowron co sądzisz o takim zestawie:

- sztanga http://www.allegro.pl/show_item.php?item=71088432
- hantle http://www.allegro.pl/show_item.php?item=71087686
- ciężary http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70087392 
- ławka http://www.allegro.pl/show_item.php?item=71711710 

Ciężary za 3.34 za kg, ale jakbym wziął 70kg to dojdzie 70zł za przesyłke, czyli w de facto za kilo zapłace 4.50zł. Opłaca się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6247
Osobiscie hantli bym nie bral, gdyz mozna kupic za 50 zl hantle 10 kg (jedna sztuka). Reszta jest jak najbardziej ok chociaz nie widze nigdzie sztangi lamanej.

Jakie założenie masz? Proste - walczyć i wygrywać.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pupcia

Następny temat

wzrost a trening barkow?

WHEY premium