SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wsad miesiąca...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
glodcis
pali bo nie pilnujesz/banujesz handlarzy w targowisku

Zmieniony przez - Damixxx w dniu 2005-01-03 17:44:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Szkoda ze jutro trzeba isć do roboty..na wszelki wypadek sprawdze
teraz znowu spałem, ledwo się wyrobię z mct, bcaa, hcl i cp..a zresztą to nie ma znaczenia.Spadam na trening
Trzymajta się do wieczora
Nic nie pale Może to od gainera hihihihi, mzoę Olimp mi coś podesłał

Zmieniony przez - miętki w dniu 2005-01-03 17:47:24

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
no nieźle - masz soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 233
Widze że nie jestem sam , hehehe dzisiaj sam zrobiłem dokładnie ten sam numer . Zajeżdżam pod firmę a tam na parkingu ani jednego auta a normalnie stoi ich jakieś 300 szt. Tylko sie usmiechnałem pod nosem ale najlepsze jest to że w Sylwestra kumpel mi mówił ze poniedziałek mamy wolny ale stwierdziłem ze sie na***ał i bredzi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 563 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19014
post przypomnial mi o pewnym zdarzeniu z akademika... mianowicie koles zdrowo popil i legl w wyrku (reszta towarzystwa pila dalej)... po chwili ten co odlecial wstaje - dziarskim krokiem wkracza do przedpokoju i odlewa sie prosto na wycieraczke jakby byl w wucecie ...

do dzis zadaje sobie pytanie - jak mozna zapic tak ze niewie sie w jakim miejscu oddaje sie mocz, zachowujac jednoczesnie zdolnosc do przemieszczania sie ...

ps. alkohol oryginalny z polmosu - reszta towarzystwa brak efektow ubocznych poza standardowym kacem

podpisy są dynamiczne :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Zangief - dzięki, tego mi było trzeba
Chłopaki, odlewanie sie na gazie to nic nowego.Mój brat cioteczny tak lubi.Np. kiedyś wstał, po popijawie, i naszczał dos zafy
A ostatnio spał u laski, i wstał...i gdyby go nie powstrzymała, odlałby się d**** do pufy!Otworzył sobie pufę, wyjąl dzyndzla i ledwo zdążyła..
Zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Ech... na język pcha mi się kilka historii
ale nie opowiem ich, nie chcę dostać z bana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
jak ktos jest zdesperowany to czemu nie ? podobno to nie zdrowo powstrzymywac sie

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556

z tą pufą to musiało zaje.biscie wyglądac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Noworocznych historii ciąg dalszy...
Jade sobie dzisiaj w trase.Wszystko spoko, warunki ok, lece szybko.
Robię swoje, patrzę-czas mam dobry.Jako że został mi ostatni klient w Siedlcach, a po nim śmigalem do Łosic, wiec siedze na parkingu i wsuwam kanapki.
Zjadłem, i polazłem do klienta.Wizyta,zamówienie.Wracam.I co??Flak w tylnym kole Czyli czas trafił szlag.Ale spoko, przecież to się zdarza.
No to ognia zmieniać koło.Deszcz pada, brudno, samochody chlapią, a ja w garniturze..nic, zdarza się
Wyciągam klucz, solidny krzyżak.I odkręcam śrubę.Coś nie idzie.....nic, zdarza się..
Ciągnę dalej, coś jakby idzie.Heh, chłopaki na stacji za mocno pneumatykiem dociągneli.Nic, zdarza sie..
Ciągne i...UKRĘCIŁEM ****A KLUCZ!!!!!!!!!!!
Nowy, całkiem duzy.
To chyba przez cell pumpa
Jakbym wział m1 to chyba bym ****a ośke ukręcił...
Co za rok..
Zdr.

Zmieniony przez - miętki w dniu 2005-01-04 18:54:10

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA + kreatyna?

Następny temat

najlepsze amerykanskie firmy produkujace odzywki ??:>

WHEY premium