SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl kreatynowy na 1,5 miesiąca

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1612

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

Budowa ciała atletyczna , Bcps 38-39cm , Klatka - 105cm

19 lat

Staż treningowy

2 lata

Cel cyklu

Waga ok 80 kg i super budowa mięśniowa (rzeźba)

Stosowane już wcześniej suplementy

Universal Creatine (500g) + Olimp Xlpode Creatine (500g) , Niedawno PMP Methanaxin

Stosowane wcześniej spalacze

Brak

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

PMP

Przewidziane finanse na cykl

200-215zł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35
Witam chciał bym zacząc cykl kreatynowy na miesiąc lub 1,5 . Jestem po cyklu PMP Methanaxin 10mg (100tabs) . Prosił bym o pomoc w dobraniu odpowiednich suplementów do cyklu . Do kwoty 200-215zł
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35
Waga 70kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1024 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7990
Jaki rodzaj kreatyny?

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 640 Napisanych postów 41491 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 246659
A nie wrzuciłeś krety pod koniec cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Niestety nie wrzuciłem bo mieszkam w internacie tam mam siłkę a cykl na mecie skończył mi sie w ten piątek przed majówką więc nie brałem krety choć mam trochę mono na stanie ale nei brałem bo nie mam tu siłowni . Jaki rodzaj kreatyny ?najlepiej przed i po treningówka , niech to będzie coś potężnego , jeśli są jakieś lepsze suplementy niż kreatyna chętnie się dowiem od was .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 640 Napisanych postów 41491 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 246659
Mono jakiekolwiek. DNT 5g rano DT 5g rano i 5g po treningu. Jeżeli chcesz robić teraz redukcje badz jak wolisz rzezbe to dorzuc bcaa. Domyslam sie jak twoja dieta wyglada w tym internacie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Hehe dieta hmm no nie jest łatwo ale jjem i na noc białkowe produkty szamam . Ale brać teraz te kilka tabletek mono bo od skończenia cyklu PMP Methanaxin minęło 6 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23462 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 94997
zaczynasz od mety a potem nie wiesz nawet jaka kreatyne jesc?

Ogarnij sie chlopie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Nie zacząłem od mety mete wziąłem w tym roku (2013) a wcześniej miałem też cykl kreatynowy , pisałem w ankiecie , przeczytaj .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
cheester34
Hehe dieta hmm no nie jest łatwo ale jjem i na noc białkowe produkty szamam . Ale brać teraz te kilka tabletek mono bo od skończenia cyklu PMP Methanaxin minęło 6 dni
6 dni od końca cyklu czy od końca odbloku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
6 dni od końca cyklu minęło . Odbloku nie brałem niestety nie miałem dostępu do niego :( Ale wznawiam pytanie . Jaką kreatynkę teraz wziąć , jakiś stack . Co proponujecie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kuracja na przyrost czystej masy mieśniowej

Następny temat

BCAA czy białko ??

Fruzelina