SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Udo injekcja ból

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
Panowie wczoraj pierwszy raz spróbowałem w udo, bo miałem igłe 0,5x25 tylko w domu.

Wbiłem głęboko i ku mojemu zdziwieniu weszło 10 razy łatwiej niz w tyłek nawet nie poczułem kiedy igła w srodku była.

problem w tym ze tłoczek odciagniete zastrzyk sterylny, ale wbijałem 2ml propa 50mg/ml i uwierzcie wiem co to jest ból że nie można siedziec za dupie ani zawiązać sznurowadeł ale ja ****a pierwszy raz w zyciu chodzic nie moge to ****a ze skrecona kostka lepiej chodziłem.

Jak temu pomóc? cos z injekcja nie tak? Domyslam sie ze 2ml to sporo ale w posladki czesto wchodziło wiec pomyslałem czemu nie.

Boli ****a nawet jak leze i mi sie ****a rzygac chce. Nawet sie nei wyspałem, wezcie cos ****a poradzcie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
Masz to samo co ja. Strzeloałem tescia w poslad było ok spróbowac cchiałem w udo,m stzreliłem i stary tydzien L4 :) chodzic niemogłem . Nad kolanem nagle napuchło, niemogłem zginac nogi. Dostałem antybioptyk zeby sie jakies skrzepy nieporobiły i strzelałem clexane pod skornie do brzucha.
W udo trzebab wiedziec jak bić. Wal w poślad albo bark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co za towar?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
imo za krótka igła też tak miałem jak wbiłem którką potem 2tyg chodzilem jak połamany ;p no chyba że masz czyty mięsień 0 tłuszczu to może syf w środku.

jak najwiecej ruszaj noga i rób gorace okłady + aspiryna ; )

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 137
Stosuj troszkę dłuższą igłe na udo. Ból po propie? Mnie to nie dziwi, bo dla mnie to jest standard, a w szczególności jak wbijam go pierwszy raz w dany mięsień Będzie dobrze...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
Nie pamietam juz PC czy jakos tak buteleczka lezy ze 3 metry ode mnie wiec wiecej nie widze a uwierz ze zgiąłem juz noge w kolanie zeby laptopa troche oprzec wiec nie chce wstawac.

Taka przezroczysta buteleczka czarny nadruk bez etykiety to chyba chinskie. Ale towar legit tylko boli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
igłą nie odpowiednia
tematów tego typu było multum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
daj igłę 0.7 i wbijaj.

propa bijesz ?

ja kiedys do bałkana sie zraziłem ale ostatnio wbiłem i 0 bólu. najlepiej po shocie duzo chodzić

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
Uda mam chude obecnie jak paryk a docisnałem wiec na 30mm weszło. Moze i racja ze pierwszy raz i przesadziłęm z tymi 2ml. Ale pamietam pierwszy w zyciu strzał w tyłek, to az tak nie bolało

mimo wszystko da sie cos z tym zrobic? jakas masc rozgrzewając pomoze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
0,7? czy 0,5? a co to akurat za róznicz przeciez to chodzi tylko o to żeby przeszedł towar chyba.

Dobra nastepnym razem dam dłuższą tylko wezcie jakos ****a wyratujcie bo jutro mam egzamin na****ia taz ze jak leze to sie zwijam a jak wstane to mi niedobrze musze na jednej nodze skakac a i tak boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
ja miałem 2 nogi off jak biłem propa a miałem egaznim na prawko C, zawinąłem mocno bandażami usztywniającymi aby tylko chodzić jakoś, ledwo wsiadłem do samochodu ^^

gorący prysznic,okłady + aspirynka i musisz czekać

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gorący prysznic na stan zapalny ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie odblokowanie po propionacie? 8-9tygodni

Następny temat

ph na drugi cykl jednak

WHEY premium