SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ubrania na siłkę ;))

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5
W czym się bujacie na siłke? Kij jak masz siłke w domu, ale wychodzisz na miasto, fajne dziewczyny sa na siłowni, to ubieracie się w coś "cool"? Ja mam zamiat własnie coś kupić. Poki co znalazłem tlyko jeden sklep z fajnymi ubraniami : edycja ze względu na link Znacie jakieś inne? Albo jakie marki sa najlepsze?



Zmieniony przez - Casaro11 w dniu 2016-11-24 20:31:15

Zmieniony przez - georgu w dniu 2016-11-24 20:35:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
TomQ-MAG
osobiscie wole malo rzucajace sie kolory, wzroy.
najlepiej z malutkim logo na cycku i tyle


ja podobnie chociaż seria alter ego z UA i mam kilka sztuk z motywem na przód ale wszystko w bardziej stonowanych kolorach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14683 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
Witaj,
zedytowałem temat, ponieważ nie możemy wrzucać linków do serwisów zewnętrznych

Wybierz coś z tego: https://sklep.sfd.pl/Odzież_sportowa-k133.html
Jeśli chodzi o odzież techniczną to z pewnością mogę Ci polecić Under Armour Te z SFD Power też powinny dawać radę, ale nie mam doświadczenia z nimi
Fajne są też te tank topy z SFD

Pozdrawiam

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3611
Ubieram się luźno, ale najważniejsze miejsca wypycham watą dla lepszego efektu wizualnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomylone czasy. A ćwiczysz coś, czy tylko chodzicie po catwalku na tej siłce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
jw
albo ubierasz się po to żeby się polansować albo tak żeby było Ci wygodnie zrobić efektywny trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470278
Ja lubię Armaniego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja alter ego, string topy, czapki z daszkiem i przysiady w air maxach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
zależy sporo mam takich co w nich chodziłem na co dzień ale że się nie nadają już bo się zrobiła np gdzieś dziurka jakaś plamka której się doprać nie da to biorę na siłownię, jedynie co to spodenki kupuje akurat trafiłem po niecałe 50 zl marki rbx, i mam jeszcze jakieś reeboka od ponad 8 lat.
no i jeszcze jak wyrwę coś od chłopaków na stoisku na jakichś targach, a tak specjalnie to nic nie kupuje

jak lubisz anime to mozesz coś takiego sobie kupić, na pewno zostaniesz zauważony na siłowni

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fiknąłbym koziołka, jakby ktoś w czymś takim przyparadował na trening...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ulanie :D

Następny temat

Technika wyciskanie sztangi na ławce.

WHEY premium