SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twarog swinstwo!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
No wlasnie, juz nie moge go jesc przed snem, w marcu kupie jakas odzywke bailkowa ale anrazie musze sie zmuszac. Zastapienie rybami odpada bo na widok ryb to juz umieram. Z doswiadczenia wiem ze przy jajkach jak mi obrzydly starczylo ze polalem szczypta keczupu albo posypalem pieprzem i moglem jesc dalej a tu nie wiem co zrobic.

Pomysl mam taki:
Dodac dwie lyzki smietany :) moge tak na sen wcinac? wtedy mi smakuje znowu bo ma troche inny smak i jest taki bardziej kremowy :D

Jak nie moge to podajcie co dodajecie do twarogu zbey smakowal inaczej a zeby nadal nadawal sie na sen.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
podstawa to urozmaicenie! nie jedz codziennie na kolacje tego samego, co do samego twarogu to jest duzo pomyslow jak go zjesc, mozesz sobie z jogurtem rozciapywac, robic twarozek ze szczypiorku i rzodkiewki, mozesz zmieszac z jajkiem na twardo i wtedy taka pasta wyjdzie, mozesz kombinowac na setki sposobow, warzywa dawac albo na slodko robic.......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1300 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16151
Ja zapodaje z jogobelą i orzechami mniam mniam .

W gruncie rzeczy jestem fajny ale w morde też potrafie dać
Fight Division Grudziądz Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Przed snem to musisz sam kombinowac mozesz dodac orzechy i troche dzemu a natomiast w innych posilkach dodawaj do twarogu szczypior, rzodkiewke oliwe i na kanapki a na gore pomidora z ogorkiem. Sam wybieraj te skladniki jakie ty lubisz

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
ja robie czasami mix z jogurcikiem naturalnym albo dodaje czegos zielnego szczypiorku pieprzy troszke soli i smak jest inny a latem to rzodkiewka jak najbardziej
Mozesz tez dodac orzechow lub czegos

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6281 Napisanych postów 76094 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755151
Mozesz robic na rozne sposoby, dodawac przypraswy, warzywa. W kazdy dzien co innego jezeli oczywiscie chce Ci sie to robic i nie jestes leniem

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 120
Trenuj jedzenie Twarożku na czas.Po paru tygodniach bedziesz taki szybki że nie zdązysz poczuć smaku bo Twarożek bedzie tak szybko lądował w twoim brzuchu:)
P.S. mój rekord to 100g w 10,4sek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Dzieki wszystkim. Dzieki wam wpadlem na pomysl, twarozek + kiszony ogorek. To moze byc dobre!

Dzemy czy jogurty raczej odpadaja bo nie chce wegli na sen, na dzem to sam wpadlem, moja ulubiona kombinacja, jak mi sie przejada to zmieniam tylko smak dżemu :).

A jak z ta smietana, moze byc na noc do twarozka, czy na noc raczej nei zalecane jej dodawac? Jakiej wogole ilosin wegli nie powinienem przekroczyc w posilku przed senm bo nigdy mi nie wychodzi zeby to bylo zero absolutne :D a to sobie jajka na twardo posmaruje chrzanem a to cos tam innego.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Zgodnie z bilansem

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Luki - mylisz sie, zgodnie z bilansem to ja jadlem zawsze. No i co z tego jak chudy bylem i nie przestawilem wegli na pierwsza czesc dnia tlyko na kolacje jadlem 250 g makaronu + ser zolty + warzywa. No i teraz mam w pasie ponad 90 cm. Specjalnie mi to nie przeszkadza bo na judo dobra waga to jest to, ale nie hcce zeby juz bylo wiecej dlatego przestawiam wegle na pierwsza polowe dnia i rozwazam ile moze byc w posilku przed snem zeby sie nie odkladalo.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6860
przeczytałem fajny sposób ostatnio:
trzeba rozmiksować tą końcówką co się przykręca do mixera (ta z nożykiem takim) dodać trochę mleka i wszystko fajnie wchodzi że kosteczke można bez problemu wszamać :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Orbitrek

Następny temat

trening na rzezbe

WHEY premium