SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na redukcję

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez QUEBLO z działu Trening w domu.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 32
Witam, chcę się do was zwrócić o pomoc, mam 17 lat, 180 cm, ważę 90 kg i chcę zrzucić.
Uczę się i mieszkam w internacie, więc nie mam za bardzo jak ułożyć diety (mieszkam w internacie więc muszę jeść ,,jego" posiłki), 3 dziennie, wg. kolegi są nieźle zbilansowane, pomiędzy posiłkami jem owoce. Od ok 19:20 do 21+ jestem na siłowni, nie mam jak biegać (zasady internatu), niby jest bieżnia (na niej biegam) ale to nie to samo.
Co mógłbym jeść pomiędzy posiłkami? Co powinienem robić na siłowni (4 dni pon-czwartek, piątek,sobota w domu biegam/orbitrek), czy ktoś pomógłby mi ułożyć plan ćwiczeń? Robię ćwiczenia ,,ogólne" (trochę wszystkiego), ale chyba lepszy będzie jakiś plan ćwiczeń.

Dzięki za wysłuchanie i pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
na siłowni ćwiczysz tak?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 32
Tak, za bardzo nie wiem jakie mam ćwiczenia robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 32
Obiady jeść całe czy po Pół porcji? Jakie produkty mogę jeść pomiędzy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 32
Ograniczyć białko w diecie? Czy może wręcz przeciwnie? Kolega mówił żebym jadł serki wiejskie itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, treningu przygotowanego przez naszych trenerów.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Wpisz w wyszukiwarce "10 wskazówek żywieniowych".Powinieneś znaleźć fajny artykuł z działu Odżywianie.

Natomiast jeśli chodzi o plan to "Pierwszy rok treningów"-posty podwieszone w naszym dziale.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia, a praca

Następny temat

Zwichnięcie stawu barkowo-obojczykoweo 2 Stopni z efektem klawisza

WHEY premium