SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening masówka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1373
ocencie mój trening:)

Poniedziałek : Klatka + tric

płasko 4x10
skos 4 x 10
rozpietki 3x 10

TRICEPS

Wyciag 3x 10
francuskie za głową 3x 10
pompki w podporze tyłem 3x 15 z obciążeniem


Środa: Plecy + bic

Podciaganie na drązku 4 x max
Ściaganie wyciagu za plecy 4x 10
wiosłowanie 3x10
przyciaganie wyciagu do brzucha 4x10

BICEPS:

Modlitewnik 3x 10
ugnanie ramion ze sztangą 3x10
hantelki z supinacja nadgarstka 3x10


PPiątek:Barki

unoszenie sztangi za głową 4x 10
unoszenie sztangi z przed głowy 3x 10
wznosy hantelek na bok 3x 10-12

przedramie 4x 20 unoszenie nachwytem i podchwytem



Chciałem Ćwiczyć bica i trica w superseri w jakis inny dzień doradźcie jak bedzie lepiej i jak możecie to poprawcie cos:):) Dzieki z gory
ps: w kazdy, ćwiczeniu wykonuje serie z duzym ciężarem tak ze te końcowe ostatkami sił:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 340 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2181
Pierwsze co sie rzuca w oczy to brak progresji w ćwiczeniach ,a drugie to gdzie masz nogi i brzuch ?? Czyżbyś zapomniał o największych mięśniach??

Każdy z nas ma swój charakter-i ten jest naszym bogiem,
sprawcą szczęścia lub nieszczęścia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1373
nogi i brzuch mam w piatki ale tego juz nie pisałem. Progresje robiłem dość długi czas. A kolega poweidział mi że gdy robie duzymi ciężarami i po 10 powtórzeń to idze i masa i siła:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 340 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2181
A skąd kolega wie takie rzeczy?? Robiąc progresje zwiększasz ciężar i coraz bardziej stymulujesz mięśnie co przyspiesza ich przyrost natomiast robiąc 10/10/10 nie zwiększysz ciężaru ,a wręcz przeciwnie bo wykonując 10 powtórzeń ciężarem którym jesteś w stanie zrobić tylko 10 powtórzeń zmęczysz sie tak że przy następnej serii nie dasz rady zrobić tym samym ciezarem 10 powtórzeń. To chyba logiczne??

Każdy z nas ma swój charakter-i ten jest naszym bogiem,
sprawcą szczęścia lub nieszczęścia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1373
Tym Ciężarem też dam rade zrobić ale jak np robie klatke Robie tak 95/95/95/100 i wszystkie po 10. To jesli mówisz ze nei stymuluje miesni to jak mam robić 70/80/90/100?? Po 10?? czy 12,12,10,10? Poradź cos ziomuś albo popraw mi trening jak możesz oczywiście
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa do oceny!

Następny temat

FBW problem

WHEY premium