SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Dla 13 Latka Pomóżcie ;o

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 93


Siemka. Mam 13 lat i od hmm tygodnia trenuje ćwiczenia typu drążek,pompki,wyskoki,rozciąganie itd najwięcej na brzuch.
Trningi odziwo już widać efekty zdj poniżej.
Intresuje mnie aby zapisać się na jakiś sport związany z walką oprócz karate. ponieważ moj ojciec trenuje i ma czarny pas to samo starszy brat. Ale ja chcę spróbowac czegoś innego do tej pory trenuje piłkę nożną ale wgl mnie to nie pociąga tak jak sporty walki.Nie wiem moze to rodzinne interesuje mnie coś w stylu MMA,Kick Box Na terenie OPOLA. Zmotywował mnie film "Never Back Down" Odkąd go oglądnałem dostałem takiej motywacji że łohohoho Jak możecie napiszcie mi tu jakieś dodatkowe ćwiczenia które mogły by zwiekszyć moją siłę. (Nie umiem się dobrze bić)

Trening czyni mistrza

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
to co robisz jest ok. Zapisz sie na mma i ćwicz tam zwiększysz siłe a co najważniejsze technikę

Pozdrawiam.

Zajrzyj to atlasu ćwiczeni Trening domatora może coś znajdziesz dla siebie

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 93
Wiesz co u mnie na terenie opola chyba nie ma żadnego klubu MMA to troche lipa jest ; /

Trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
mhm. rozumiem. No sam sie techniki nie nauczysz. To na co innego jak Cię to ciekawi
a tak jak napisałęm zajrzyj to atlasu ćwiczen, Trening domatora;)

Pozdrawiam.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 93
Wiesz do karate mam idealne warunki bo ojciec może mnie trenować nawet w domu mam dużo przstrzeni ale karate mnie nie pociąga ja wole takie agresywne mordo bicie itd.

Trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
obejrzyj film hooligans jest naprawde sensowny a zwlaszcza w twoim przypadku

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 93
Ok już mi sie ładuje ; p
Chciałem dodać że na kazdym treningu daje sobie taki wycisk że jak juz poprostu nie mam siły i tchu przestaje wtedy zaczynam miec zawroty głowy czy to z przemęczenia?
Czy mi to szkodzi? Niezaleznie co napiszacie i tak bede trenowal ; ]

Trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2591
@pwned4
hahaha "agresywne morodbicie" -chlopcze, masz 13 lat, cwicz sobie to karate, albo poszuikaj sekcji bjj czy judo/zapasow-wystarczy w zupelnosci. a jak chcesz naprawde tego agresywnego mordobicia to na ulicy znajdziesz dziesiatki sparingpartnerów, ktorzy ci te glupoty wybija z glowy na dluugie lata, zmadrzejesz to inaczej bedziesz do tego podchodzic.
Cwiczenia to drazek, pompki, brzuszki,przysiady i tyle wystarczy.
PS niektore filmy powinny byc zakazane dla dzieci...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 93
Ricks już nie przeżywaj ;D dzięki za rade.

Trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2591
proszę bardzo ;)
a z karate jako podstawa mozesz calkiem niezle sobie radzic potem w mma jak to uzupelnisz jakims chwytanym sportem, zobacz na Lyoto Machida-jak madrze to rozegrasz to beda z Ciebie jeszcze ludzie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 93
Wielkie dzięki za rade pojde jutro na trening karate do ojca ; ] czekam na następne.

Trening czyni mistrza

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa z takim zestawieniem?

Następny temat

Trening na mase (po raz pierwszy :D)

WHEY premium