SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To dobry progres?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ćwiczę ponad 3 miesiące. Wcześniej się ćwiczyło, ale małym bardzo ciężarem i na złych posiłkach. Teraz zakupiłem tą ławkę i więcej krążków od hantli. Mam albo max 2x14, albo Maks jedna 20. Na początku były to 3 dni treningowe, potem 4 dni. Tak jak teraz. Mój progres to na dzień dzisiejszy 6 kilogramów. Nie biorę odżywek, ani nic. Mam szybką przemianę materii i zawsze byłem szczupły. Na początku października, gdy zacząłem trenować ,,konkretniej,, ważyłem 70, teraz jest to 76. To dobry wynik? Mam 19lat. Nie zalałem sie 6kg tłuszczu. Jestem szczupły, lecz postawniejszy.
Przy wzroście 180.


Zmieniony przez - robert1996... w dniu 2016-01-09 21:57:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 98 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2354
no w 3 miesiace 6kg suchej bys raczej na sucho nie zrobil ;d Sila na poczatku bardzo szybko rosnie. Pomysl nad karnetem na silke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z siłownią jest problem, bo tu nie ma. Ja jakiś bogaty nie jestem:)
A to co kupiłem, to ciężko na to pracowałem:)
Z czasem urozmaicę siłownie.
Generalnie ja lubię pisać o tych przybranych 6 kilogramach, bo miałem cel przekroczyć 75 kilo. Słabo się czułem z tamtą sylwetką. Teraz mam lepszy nastrój i w ogóle:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 98 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2354
Wiadomo :) Jak człowiek ćwiczy to się lepiej czuje a jeszcze bardziej jak widzi postępy :) Ćwicz i pamiętaj o diecie :) Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Najlepiej widać postępy na fotkach, waga to waga - nie zawsze to muskle rosną a sadło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 500
odpowiem ci tak progres progresem ale najwazniejsze ze ty jestes z tego zadowolony :) lepszego progresu niz swoje szczescie nie zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 530
Przekroczyłeś swoje założenie więc powinieneś być dumny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks

Następny temat

Jak jeść? Co jeść? POMOCY!!

WHEY premium