SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermo speed a psychika

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 358 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15482
Witam, zamierzam za tydzień zacząć redukcję, zakupiłem już 2 puchy Thermo Speed, ale jest pewien problem. Słyszałem że u niektórych osób po ts wystąpiły problemy z koncentracją, ogólny dół, itd. Problem tkwi w tym że w tym roku zdaję maturę. I nie wiem czy zacząć suplementację ts'em teraz, czy poczekać miesiąc... Tak więc mam pytanie do osób które stosowały ts- jak u was to wyglądało? Odczuliście jakieś problemy? Zaznaczam że jest to mój pierwszy spalacz, a na kofeinę (zawartą w kawie czy red bullu) reaguję dość dobrze - raczej mocne pobudzenie niż depresja. Pozdrawiam!

powiedz wole Zozole
wole Zozole powiedz wole Zozole

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"rozumiem że można być zmęczonym jedząc 3 banany i 2 l wody dziennie i do tego trenując po 3 godziny ale nie każdy tak robi "

nononon świetnia dieta na redukcje polecam .

A co do tej kawy to tak jak Miętki ~80mg, ofkoz zwykła - "fusiasta" a nie jakieś rozpuszczalki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Ja nie słyszałem za bardzo o jakiś problemach, ale nie widzę problemu, weź, zobacz, jak coś będzie nie tak to odstaw i z głowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 153 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 865
teraz mature zdajesz ? no i co ? ja zdawałem rok temu - nic sie nie uczyłemn do pisemnych i zdałem 60%/80%/81% ;x ustne 17/18ptk . chłopie ta matura to fikcja , gorsze sprawdziany mialem w liceum ;x a na studiach dopiero zobaczysz.
NIE Przejmuj sie bierz smiało - i tak juz sie nic nie bedziesz uczył raczej. POzdro

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
nieduze dawki pomogą w koncentracji-kofeina.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Wątpie żeby cos takiego miało miejsce..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 927
czytałem kilka dni temu posta o tse i ktoś mówił że miał w trakcie jego stosowania MYŚLI SAMOBÓJCZE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
To ja właśnie UMARŁEM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10393
Mozliwe, ze dieta z ujemnym bilansem kalorii + ostry trening + TSE i organizm jest mocno przemeczony, co moze sie na psychice odbic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
za bardzo zlecialem i psychicznie nie wytrzymuje

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
smiejcie sie, ja mialem jazdy po TSE z psychą, Bahamut też :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1303 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11175
a mojemu kumplowi sie lepiej uczyło po TSe

Jesteśmy tymi, którzy muszą rozkazywać by być wolnymi...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skręcona kostka! COŚ na stawy

Następny temat

Masa

WHEY premium