SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY DLA PAŃ-GRUPA B

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Zawsze "pozwalasz" sobie na takie obciazenie by moc wykonac zadana ilosc powtorzen. W pierwszym obwodzie z lekkim zapasem, drugim z trudnoscia, trzecim do wyczerpania miesnia - czyli tak ze nie jestes w stanie zrobic ani jednego powtorzenia wiecej bo miesnie ci odmowia posluszenstwa (chyba ze w zalozeniach treningowych inaczej jest napisane). To jest twoj ciezar dobrany do twoich mozliwosci i tylko ty jestes w stanie stwierdzic jakim ciezarem mozesz zrobic te 15 powtorzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 483
Hm, rozumiem, że wersje BIV i BVIII wybierają osoby, które ćwiczą w domu, tak? - efekty te same? Skoro 3 x w tyg., a aeroby 5, to znaczy, że czasem muszą się pokryć, szkoda bo ja zwykle biegam z rana na czczo...
Hantle mam, ławeczki nie mam ;(, dobrej siłowni w okolicy brak. Zresztą niewiele rozumiem z tych opisów ćwiczeń na siłowni, zielona jeszcze jestem :-/

"Czy ten zapas 2,3 powtorzen jest bardzo wazny?? Jako domatorce trudno jest mi manewrowac obciazeniem" - z powodu tej zieloności nie rozumiem też o co chodzi z tym zapasem.



Aha, a rozciąganie i rozgrzewka, rozumiem, że tu już same wybieramy ćwiczenia?

Zmieniony przez - Yarzebina w dniu 2009-09-23 18:25:57

Zmieniony przez - Yarzebina w dniu 2009-09-23 18:30:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
na poczatku zapas jest wazny (nie ilosc jest wazna, wazne uczucie ze juz jest ciezko ale jeszcze jestes w stanie zrobic pare ruchow) bo nie potrafisz jeszcze cwiczyc na maxa. Pierwsze tygdonie to skupienie sie na technice, oddychanie, plynnosc ruchow, prawidlowe prowadzenie sztangi, sztangielek.
Rozgrzewka jaka masz mozliwosc, rozicganie po klasycznie.
Zobacz do atlasu cwiczen na gorze strony tam bedzie troche teorii i opisy cwiczen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 483
Aha, czyli zapas to pytanie, czy bym jeszcze dała radę 2-3 razy to zrobić. Oki, rozumiem, choć pewnie ćwiczącemu zawsze się wydaje, że już koniec ;)
A jakie hantelki na początek, bo nie wiem, co kupić. Mam tylko 1kg ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
1kg to ci na wymachy boczne na barki starczy, powinnas miec sztangielki regulowane by moc zalozyc min 10kg w jednej, Cwiczenia na nogi potrzebuja wiekszego obciazenia.
Nie masz laweczki kup pilke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 483
Laweczke i pilke kupie.
10 kg?! Ale ja chcę tak wiesz, delikatnie... żeby mi nie wyrosły bicepsy jak kulturystce, tylko żeby się wyrzeźbiło to i owo. Wiem, że moje 1 kg to za mało, ale 10?!
Te ćwiczenia BIV i BVIII Michała na brzuch wystarczą? (sorry, ale kończę Weidera i efekty marne...)

Zmieniony przez - Yarzebina w dniu 2009-09-23 19:10:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
rzezbic to trzeba miec w czym a de facto to w cwiczeniach silowych wlasnei chodzi o te miesnie, nie ma cwiczen "rzezbiacych" to eufemizm wymyslony dla kobiet coby sie nie baly. Miesnie wbrew pozorom nie rosna sobie ot tak, ale o "kulturystycznym" wzroscie to wiesz jaka to praca z ciezarami, jaka dieta, nie wspominajac o srodkach niedozwolonych.

Efekt moich zmagan z ciezarami od paru lat mozesz w profilu zobaczyc. A i grupa dziewczyn uczestniczy na sfd probuje wlasnie zbudowac miesnie:
https://www.sfd.pl/EKSPERYMENT_7:_FEMME_FATALE_POST_KONSULTACYJNY-t525074.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 483
Dietę sobie jakoś układam, podglądając Jarenkę, bo widzę, że ma podobne zapotrzebowanie kaloryczne... tylko u mnie mięso odpada. Przeraża mnie, że aż tyle się zjada, to prawie jak 2 obiady!
Więc w zasadzie nie wiem, jaka to praca z ciężarami, jaka dieta itd., dlatego tak dopytuję ;) Jej, czyli naprawdę 10 kg?, nawet tak na zupełny początek? Bieganie i basen mi nieobce, ale ciężary tak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
W sumie powinnas miec tyle, szybko beda i tak za male.

mieso odpada, to nie masz co podgladac diety bo musisz inaczej liczyc poszczegolne skladniki, aaa i od razu soja tez musi odpasc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 483
Zdjęcia - wow
Co do podlinkowanych, to aż przesadnie jak dla mnie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BODY LIFE-fotki

Następny temat

Popijać czy nie popijać oto jest pytanie.

WHEY premium