SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

THERMAL-PRO

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Aleks z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 94
Chciałabym zakupić ten specyfik,ale za nim to zrobię proszę Was o opinie na jego temat.Czy jest skuteczny,jak działa,gdzie mozna go zakupić,bo słyszałam ze został wycofany i czy to prawda ze jest szkodliwy w jakis sposob??Tylko nie wklejajcie mi czystych teorii,z checia posłucham opini osob ,ktore go stosowały,badz miały z nim do czynienia.Dzieki z góry.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 491 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 68534
Nie ten dział – idź do dopingu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
Thermal pro jest dalej dostepny a wycofana została therma pro z prolaba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 174 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1970
no i ja tez z wielka checia pocztalbym o konkretnych osiagnieciach (czas, ilosc suplu, wynik w kg itd)waszych na tym lub bardzo podobnym srodku

amatorszczyzna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 561 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16257
wynik kumpla 120 kapsow 5 tyg i 14 kilo mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
ja tez jadlam to,nic nie schudlam chociaz w sumie moze dlatego ze tylko miesiac to bralam po 2 tabletki dziennie,glowa mnie bolala,zle samopoczucie i serducho bolalo takze..

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1637
Thermala za taka cene 65pln to zdecydowanie za duzo i to jeszcze przy zakupie 100opakowań. W USA koszt produkcji tego to 3$, wiec ktoś trzepie niezła kase. Pozatym to jest narkotykiem bo zawiera alkaloidy efedryny, a efedryna jest jakby słabszą wersją amfetaminy, więc posiadanie tego jest karalne! Są inne bardziej legalne środki, skuteczniejsze i legalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
67890 nie pisz glupot

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 561 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16257
thermal jak juz nie jest produkowany w usa tylko w meksyku, po drugie nie 3 dolarry tylko 10$.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
była mowa: NIE TEN DZIAŁ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1637
Thermal jak najbardziej jest produkowany w USA. Dokladnie w Nowym Yourku i koszt produkcji to dokladnie 3$.
Theraml pro jest narkotykiem, ktrórego posiadanie jest zabronione polskim prawem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka metka NAJMNIEJ szkodliwa . . .

Następny temat

gdzie to mozna kupic i co to jest wlasciwie?

WHEY premium