SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

THERMAL-PRO

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 163 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4207
"Mahuang zawiera alkaloidy efedryny. która jest pochodna amfetaminy"
A przypadkiem nie amfetamina jest pohodna efedryny?

A ten efekt placebo, to tak skomentuje: ""
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
czyli tussi nie dziala

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 658 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5426
Jak dawkujecie tussi? Mam na myśli dawkowanie w celach redukcyjnych, bo na kaszel każą brać 3x2, a Tyka w poście o efie zalecał 30mg efy na dobe w 2-3 dawkach. Znaczy na redukcji mniejsza dawka niz na kaszel???

---NIech MOC będzie z Wami---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 163 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4207
Ale stosowany w wiekszym przedziale czasu niz przy kaszlu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 534 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11377
Ja jak trenowałem rugby, to na mecze piliśmy po całej buteleczce od razu... wsumie do tej pory nie wiem czy to dobrze czy źle... może mnie ktoś oświecić? To było 2 lata temu, więc bez jeżdżenia po mnie :)

Zmieniony przez - foRgott3n w dniu 2005-09-07 12:12:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
leze i placze ze smiechu
skad tacy intelektualisci dedukcyjni sie wzieli?
mr. sherlock odkrywajacy narkomanie na skale calej spolecznosci kulturystycznej:]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1229
Efedryna w thermie jest naturalnym alkaloidem i nie jest narkotykiem. poza tym to z efki mozna afme zrobic a nie odwrotnie! tussi nic nie lagodzi jak ktos sie bawil to wie ze jazdy calkiem niezle a do tego efedrynie daleko do amfy i nie ma sensu ich porownywac!!

"Życie jest trochę jak w dzbanie woda
Pijesz ubywa, wylewać szkoda
Zostaje w środku przestrzeń tak pusta"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 658 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5426
Hej, jakie znaczenie ma ciśnienie krwi? Zmierzyłam sobie dzisiaj dwukrotnie i mam 90/60. Zawsze miałam takie, a nawet niższe (80/60), ale teraz łkam tussi 2x2tabl, co daje 60mg efy na dobę. Do tego pije do 5 kaw (bardzo lubię kawę, jednak ograniczałam do dwóch filiżanek dziennie, a teraz wszyscy polecają z efą, to szaleję) Te kawy i tussi spodziewałam się, ze podniosą mi ciśnienie, a tu efekt minimalny. Pytanie brzmi czy równie marny bedzie efekt redukcyjny, czy jest to zupełnie niezwiązane?

---NIech MOC będzie z Wami---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 163 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4207
Cisnienie faktycznie masz niskie, moja mama ma takie tez prawie caly czas(troche wieksze niz ty) mnie glowa zawsze boli jak mam niskie cisnienie,
Co do efektu redukcyjnego to nie powinno miec wpływu, liczy sie teperatura ciała a nie cisnienie,
ps. moze zle mierzysz, masz zepsuty miernik? Reka z miejscem zalozenia kaftana powinna byc na wysokosci serca i pozycja siedzaca, niezachowanie tej pozycji daje kilkudziesiecio % blad nawet. Albo poprostu masz takie niskie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1637
Poczytajcie sobie ustawe o przeciwdziałaniu narkomani. Efedryna jest narkotykiem. Thermal pro jest narkotykiem. Narkotyki uzalezniaja.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka metka NAJMNIEJ szkodliwa . . .

Następny temat

gdzie to mozna kupic i co to jest wlasciwie?

forma lato