SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST:redukcja dyma-burn(pods.12str),thyrotherm (pods.28str.) by ripahza.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
no i wróciłem z melanżu ;) tak jak mówiłem było delikatnie , wypiłem 3-4 browary , zjadłem pół pizzy (uczta serowa) i potem jeszcze wypiłem duży jogurt z waflami z płatków kukurydzianych za***ista sprawa po melanzy :D teraz siedze i pije wode , wziąłem przed chwila 2caps BCAA Mega Caps Vitalmaxa zapobiegawcza hehehe ,moze będzie dobrze , zaraz apteczne ZMA i wale w kime..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
no i tak :) dzis najbardziej morderczy trening w tygodniu czyli:
klata...plecy...brzuch i AEROBY 45minut..tak własnie zwiększam z kolejnym tygodniem o 5 minut

dzis zakładam pas neroprenowy na brzuch haah i nie ukrywam ze oczekuje CUDU !

wczoraj zakupilem thyrotherm powinien dojsc na dniach i za tydzien zaczynam treningi na nic .. i równocześnie końce dymatize dyma burn..

hmm ciekawe jak to bedzie na tej efce się nigdy nie brało to może poklepać tym bardziej ze juz sama kofeina niezle klepie..

do tego zakupilem jeszcze "niestety" Dymatize Complex 2200 BCAA..ale moze sie przydadza

no i muzse jakies białeczko kupic bo mi sie powoli zaczyna konczyc a ze protein complex jest GIT wiec teraz zamowie 2kg sobie tego afrodyzjaku

ok ide oszamac teraz piers z grila z ryzem i o 18.30 ide na sile rzeźbić swoje ciało by wyglądało niczym ciało greckiego boga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
jak tma waga i obwody? moze by było warto dac jakies półpodsumowanie i zdjecia poza zakonczeni utego spalacza z dymatize?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
i kolejne wtorkowe poranne mierzenie

waga - 99kg
talia - 87cm
pas - 91-92cm
biceps - 45cm

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Biceps poleciał o 0,5cm ale nic to.. Nie myslałes nad dietą hardcore np UD 2.0?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
no tak poleciał ale chyba mu to tylko na dobre wyszło nosił w sobie niepotrzebny tłuszcz hehe i nosi nadal ale ja go zmusze żeby go wy***ał w sumie to niewiele te 0.5cm w stosunku do 3-4kg wagi

hmmm.. szczerze powiem że nie wiem co to za trening..mógłbyś mi go jakos przybliżyć moze jakiś link..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
UD 2.0 to cały system dietetyczno treningowy. Moi zdaniem jest bardzo hardcorowy, jednak ja zrobiłem na nim redukcje zycia.. Z 15%bf w 2 miesiące zszedłem do 9-10% Tak w skrócie dieta opiera sie na dniach z niskim poziomem wegli z dniami ładować gdzie jesz ich na potęgę (oczywiście zgodnie z zapotrzebowaniem i wyliczeniami). Trening moim zdaniem jets super FBW 4xtydzień ale jets na prawdę rewelacyjny.

Co do samych efektów nuie straciłem nawet 1cm w ramieniu!! czy jakiej kolwiek innej partii!! A nawte powiem więcej uda pszły do przodu!!

https://www.sfd.pl/Ultimate_diet_2.0-t227548.html to opracowanie jets ellisa bardzo prosto i przejzyscie opisane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
za wczesnie na cuda
jedz tak jak zaplanowales, miesiac-dwa przed wakacjami pomysl o niskoweglowych

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Zgadzam się, ja nie sugeruję, żeby zmieniał co kolwiek teraz ale warto spróbować przed wakacjami jak napisałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
hmm no własnie zobacze może własnie na thyrotherm pociągne jeszcze test z miesiąc i własnie wtedy zrobie ten trening co mi podpowiadasz ramboszcza ..z tego co mówisz to jest on bardzo efektywny o wszystkim będe pisał ...jesli będe zmieniał trening napewno opisze wszystko..

dziś biceps..triceps + przedramie i aerobby...

jestem na maxa najedzony dziś sobie pozwoliłem na chinola z podwójnym ryżej i powiem wam że się nażarłem na maxa na dwuch talerzach musieli podać co ja poradze że ja tak lubie jeść hehe :) ale do końca dnia już wszsytko zgdnie z dietą

pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy Clout

Następny temat

Witaminki- jak je pogrupowac?

WHEY premium