SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybki szejk.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 610 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4773
Może głupie pytanie ale nurtuje mnie :D. Czasem nie mam ochoty lub czasu na ryz/makaron itd więc chciałbym zrobić szybki szejk na mleku. Z tego co wiem sypiecie owsiane ale przecież trzeba je wcześniej zagotować czy można surowe błyskawiczne dać? Znacie inne propozycje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8023
haha , ja wrzucam surowe owsiane do jajecznicy zeby troche ww podbic ... xD (to tak swoja droga - nie polecam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6084
zmielic na drobny mak bez gotowania, wrzucic pomieszac i po problemie, malo smaczne, ale szybkie i pozywne :D

Zmieniony przez - Kumi. w dniu 2013-02-04 23:06:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1274
moja propozycja to : Mleko , platki owsiane , twarog poltlusty , banan , cynamon. wszystko do blendera 10sec i mamy swietny szejk :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5
na mase?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18693
Ja kiedys sobie tez robilem szejki i nabawilem sie problemow z jelitami a dokladnie szejk wygladal tak : 3banany , 0,5l mleka 3.2% , 100g odzywki bialkowej , 30g migdlaow , 20g wiorkow kokosowych , 80g platkow owsianych i 10g otrebow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5210
też bym chcial taki szejk na mase na mase :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 610 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4773
Devis ok 100 gram białka waliłeś na raz ;O ? Dobrze że Ci bebechów przy okazji nie rozwaliło... Wypiłem ok 40 min pierwszego takiego szejka, jak na razie rewolucji nie ma choć surowe płatki to chyba nie najlepszy pomysł.

Zmieniony przez - k4ngu w dniu 2013-02-05 18:38:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1257
Owsiane ,wiórki kokosowe, banan , mleko ,rodzyny - polecam ;)

"...Nawed gdy będę szedł ciemna doliną, zła się nie ulękne, bo jestem największym sk***ielem w dolinie ..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25464
Pepee922 bez bialka ? same wegle ? dobry mi szejk

Bez farmaceutyki nie licz na wyniki !:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1257
no bym zapomniał o WPC :D

"...Nawed gdy będę szedł ciemna doliną, zła się nie ulękne, bo jestem największym sk***ielem w dolinie ..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 610 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4773
Serio sypiecie surowe owsiane na zimne mleko? Ja już mam napęczniały brzuch -.-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta, pomóżcie!!!

Następny temat

Dieta - prosze o sprawdzenie.

WHEY premium