SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spuchnięte mięśnie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 443
Od ok 2tyg moje mięśnie są bardzo opuchnięte (najbardziej chyba nogi). Zdarzało mi się coś takiego, ale dotychczas pomoagało kilka dni przerwy i porządne rozciąganie. Teraz nie pomaga nic i szczerze mówiąc zaczyna mi to już przeszkadzać (mam nawet problem żeby się wbić w jakiekolwiek spodnie). Są na to jakieś domowe sposoby? Jakieś masaże? Nigdzie nie znalazłam informacji na ten temat. Proszę o pomoc

Co różni kobietę od sztangi? Sztanga nigdy nie będzie za ciężka

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
Na pewno są to zakwasy, ( zgaduje , że jesteś początkujący i pierwszy trening dałeś bardzo ostry). Możesz stosować na przemian zimne i ciepłe kąpiele. A tu taki art. https://www.sfd.pl/Sposób_na_Zakwasy_:_-t288827.html. 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
Stosujesz może krete?? Jeśłi tak to masz winowajce

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4807
Jak wyzej moze to byc wina krety lub dobrze działającego na Panią ..Boostera
Jest Pani na Cyklu?

"Żeby zwycięzyc trzeba byc jednoczesnie Lwem jak i Lisem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
ja tez tak miałem nogi opuchnięte, czułem napięcie w ścięgnach podkolanowych, było to w okresie gdy trenowałem kolarstwo (długie treningi wt.), robiło sie najczęściej wtedy gdy miałem wolne i nie miało nic wspólnego z zakwasami,

najlepszy sposób, trening kardio tak żeby się ostro spocić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 443
Dzięki za odpowiedzi, ale tak...
1. Trenuje od 2 lat
2. Krety nie biorę i póki co mam przerwę w odżywkach jakichkolwiek poza białkiem
3. Co do tego kolarstwa, to moze coś w tym jest. Zaczęłam trenowac miesiąc temy indoor cycling. Tomoże być przyczyną. Trening kardio jednak nie pomaga (wiem, bo robię kardio 3 razy w tyg)

Może po prostu dać mięśniom odpocząć trochę dłużej?

Co różni kobietę od sztangi? Sztanga nigdy nie będzie za ciężka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Lokalne 'przetrenowanie' - zbyt duża ilość uszkodzonych włókien mięśniowych utrudnia ich regenerację (zrastanie) - efekt zbyt długiego cyklu masowego, jaki stanowiło ostre kręcenie . Miałem tak w zeszłym roku z klatką - trzymało mnie 2 miesiące! Trening opuchniętych partii tylko full aerobowy, minimalne obciażenie. Pomaga diklofenak, i stała suplementacja potasu żeby czasowo chociaż pozbywać się wapnia z miejsc regeneracji - są to ogniska stanu zapalnego (to wapń daje uczucie opuchnięcia). Njalepsze jest Kaldyum (recepta!), Aspargin czy Kalivit trzeba raczej garściami żeby poczuć ulgę, do tego No-Spa dla poprawy transportu potasu do komórek mięśniowych.
1

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 443
Dzięki śliczne:) Spróbuję! Sog
1

Co różni kobietę od sztangi? Sztanga nigdy nie będzie za ciężka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta porada

Następny temat

Dieta dla osoby pracującej 10godz. dziennie

WHEY premium