SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Split korekta..

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6935
Wiek : 18

Waga : 81

Wzrost : 184

Cel treningowy : masa

Staż treningowy na słowni : 15 miesięcy

Uprawiane inne sporty : nie

Dostęp do sprzętu : full osprzet silownia

Dieta : nie mam

Przeciwskaznania medyczne : nie ma żadnych

Zażywane suplementy : cykl mono + tauryna

4 miesiące cwiczylem tym planem, chcialbym go wkoncu zmienic, gdyz efekty staly sie znikome i niezauwazalne prawie w ogole..


poniedzialek (klatka + triceps)
laweczka prosta 4 serie 12,10,8,6
laweczka prosta wąsko 3 serie 10,10,10
wyciskanie sztangielek skos w gore 4 serie 12,12,12,12
butterfly 4 serie 12,12,12

triceps
wyprosty przedramion na wyciagu 4 serie 10,10,10,10
francuzik sztangielka 4 serie 10,10,10,10

sroda (plecy + biceps)
drazek do klatki 4 serie 12,12,12,12
wioslowanie sztanga 4 serie 12,12,12,12
przyciaganie oburacz uchwytu wyciagu poziomego 3 serie 12,12,12,12
sztrugsy 4 serie 12,12,12,12

unoszenie ramion ze sztanga na modlitewniku 3 serie 12,12,12
unoszenie sztangielek stojac 3 12,12,12
unoszenie sztangielek stylem mlotkowym 3 12,12,12



piatek (barki + nogi)
wyciskanie sztangi zza karku 4 serie 12,10,8,6
unoszenie hantelkow ponad glowe 4 serie 12,12,12,12
unoszenie sztangielek w opadzie (tyl barkow) 4 serie 12,12,12,12



Zmienic po prostu cwiczenia czy caly plan? chcialbym rozlozyc sobie go troche inaczej jezeli to mozliwe np polaczyc bic + tric. I lepiej cwiczyc raz w tygodniu kazda partie czy moze 2? Prosilbym o pomoc.





Zmieniony przez - Misi3Q w dniu 2009-03-26 22:58:51
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Lepiej by było jakby w planie treningowy pojawiło się całe ciało minimum 2x w tygodniu, split gdzie kazda partia trenowana jest tylko 1x na tydzień nie jest dla ciebie, efekty jakieś tam były ale szybko się skończyły, nie wykorzystałeś tego czasu na maxa. Treningu nikt tutaj nie układa (czasem wyjątki ) ułóż coś sam pod te dni ktore ci pasują, ćw te ktore są dla ciebie najlepsze- przynoszą najwieksze efekty, ilość serii i zakres powt, ten ktory ci pasuje, a coś się pokombinuje na pewno.

w ciemno nie wiedząc o tobie nic, nie wiele mozna zdziałać.Sama ankieta zazwyczaj nie wystarcza, chyba że piszesz tutaj by dostac gotowca ktory może się okaże dobrym wyjściem a moze nie.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6935
Nie, nie, nie.. nie napisalem by dostac gotowca.. wybacz, ale fbw nie bede cwiczyl.. po prostu to nie dla mnie i koniec. Bery nie zrozumiales mnie zreszta.. napisalem tylko w jaki sposob badz czy w ogole zmienic splita, chodzilo mi tylko o polaczenia, nic wiecej.. chcialbym wiedziec czy moga byc takie polaczenia: pon plecy, sroda klata + barki, piatek bic + tric?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
O fbw jeszcze nic nie pisałem i nie zamierzam.

Połączenia moga być różne(są dziesiątki rozwiązań) ty wybierasz najpopularniejsze co nie znaczy że odpowiednie.

A co do tego które podałeś gdzie sa nogi? nie ma/ to w ogole nie mamy o czym rozmawiać.

Napisałem ci abyś odpowiedział na kilka pytan, + opisał sytuacje KONKRETNIE, aby uniknąć kolejnych pytań z mojej strony, nadal nic nie widze, więc nie mam co nawet napisać.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6935
Ahhh, sooory, napisales ze cale cialo powinno pojawic sie 2x, zrozumialem ze chodzi Ci o fbw :P lekkie nieporozumienie.. ops, zapomnialem o nogach.. no nogi z plecami w takim wypadku.. piszesz bym odpowiedzial na pytania, ale jakie pytania skoro zadnych nie napisales :x a pytam o te polaczenia, gdyz po prostu nie wiem, czy cwiczenia np na klate nie beda zle oddzialywaly na cwiczenia na barki.. eh.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta + plan trenigowy do oceny - Redukcja ! ! !

Następny temat

15 lat rzeźba i siła

WHEY premium