SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Siłownia zewnętrzna.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5792

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 109
Siema,
mieszkam w małej miejscowości i niedawno wybudowano u nas dosyc sporą hale. Zasmucił mnie fakt, że nie ma w niej siłowni bo nigdzie w pobliżu nie mam do żadnej dostępu. Kilka dni temu dowiedziałem się, że jednak będzie siłownia ale będzie to 'siłownia zewnętrzna' i moje pytanie jest takie: czy ktoś takie coś widział lub o tym słyszał a jeśli tak i korzysta to niech napisze co o tym sądzi, czym różnią się tamtejsze sprzęty itd.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 189 Napisanych postów 18776 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 65276
Tzn. ze co ze na polu? w lato spoko gorzej zimą

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

napisał(a)
Początkujący
Na polu nie, obok hali ;d No ja myślę tak samo bo cwiczyc na takim czymś można w sumie tylko latem. A latem też nie zbyt dobrze bo komu chce się cwiczyc w slońcu na nagrzanym sprzęcie... Coś mi się wydaje, że tego typu inwestycja to wyrzucenie pieniedzy w bloto
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 189 Napisanych postów 18776 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 65276
w błoto to będzie jak deszcz popada

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4245
;D
napisał(a)
Początkujący
no tak mysle ze tego typu sprzet powinien byc chociazby ze stali nierdzewnej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1316
Coś mi się wydaje, że ktoś sobie pożyczy ten sprzęt jak będzie na polu.
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4447 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 56411
to sa takie silki ala plac zabaw dla dzieci, kolorowe, wesole...

porecze maja, drazek, jakies maszyny na barki, do wyciskania, na bruszek chyba o to chodzi...

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 190
Haha... tego nie można nazwać siłką to jest plac zabaw dla dzieci tak jak napisał @up
tu masz stronkę z tymi urządzeniami http://www.place-zabaw.com.pl/sklep/index.php?cPath=37 Moim zdanie jest to kasa wydana w błoto bo te przyrządy prawie wcale nie stawiają oporu chyba że masz 10 lat i 20 cm w łapie ;)

ps: popatrz na cenę tych urządzeń za to mogła by być porządna siłka.
1
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2553 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15955
Napisz podanie do burmistrza/sołtysa o zrobienie normalnej siłowni, nawet nie dużej, ale żeby był jakikolwiek sprzęt tam. Jak jesteś dorosły i masz czas, to powiedz, że sam mógłbyś się tym opiekować
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4447 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 56411
z tych 'silowni' to dobry jest jedynie drazek i porecze i jeszcze lawka do grzbietow , reszta to gowno dla malych dzieci/kobiet, wiem bo cwiczylem na takich placykach w londynie i madrycie

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sylwester i nowy cykl

Następny temat

Jak wyrobić takie wcięcie na brzuchu ?? i co o nim wiecie ?

Kiedy nie sięgać po anaboliki? Kiedy nie sięgać po anaboliki? Pieczywa chrupkie - porównanie okiem dietetyka Pieczywa chrupkie - porównanie okiem dietetyka Bo zawsze znajdzie się ktoś większy... Bo zawsze znajdzie się ktoś większy... Szymon Łada - ocena sylwetki Szymon Łada - ocena sylwetki Trening nóg - podstawowe zasady dotyczące treningu nóg Trening nóg - podstawowe zasady dotyczące treningu nóg Piotr Zieliński - ocena sylwetki Piotr Zieliński - ocena sylwetki Kreatyna a kofeina, czy można pić kawę biorąc kreatynę? Kreatyna a kofeina, czy można pić kawę biorąc kreatynę? Katarzyna Nadolska - ocena sylwetki Katarzyna Nadolska - ocena sylwetki