SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia w domu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2571
Witam
Mam mam dylemat mianowicie jakis czas temu kupilem sobie lawczke + gryf z obciązeniem .Mam wątpliwosci czy teraz mam dokupić ciężar (ewe tokaz) okolo 40 kg (obecnie mam 60 i nimi macham jak chce) + jakies hantle po 10kg2x czy chodzic na silownie(5zl za wejście jest to mala sala) niedawno ja otworzyli 12km oddalona odemnie.ZA sama laweczzke + gyrf z obciazeniem wydałem 500zl + kolejne obciązenie i owe hantle to byl by juz wydatek ok 800zl na swoj sprzet . I wlasnie jak myślicie urozmaicić swoja domowa siłownie o wyżej wymienione sprzety czy jednak pozbyc sie laweczki i sztangi z obciążeniem i chodzić na siłownie w mieście ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na początku przygody z siłownią zaleca sie wybrać do profesionalnej siłowni, żeby ogarnąć technikę, a potem do domu. Ja osobiście trenuje w domu i jestem z tego zadowolony, bo jak nie patrzeć to duża wygoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2571
No tak dobrze mowisz , ze jednak to wygoda ale chodzi mi o koszta głownie czy to opłacalne na dluzszy mete .Technike juz opanowałem na miejszych ciezarach i smiało moge powiedziec ze cwiczenia z wiekszym ciezarem ide u mnie w parze z technika ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na pewno na dłuższa mete taniej wychodzi siłownia w domu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Na początku drogi z siłownią, chodził bym na siłownie, i tam najlepiej poznał kompetentnego instruktora, który nauczy się co i jak. Nabrał stosownego stażu, i dopiero potem, jak już nabierzesz doświadczenia powoli budował własną siłownie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowa a siłownia

Następny temat

Czy mięśnie urosną

WHEY premium