SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia w domu :)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 194
Witam Serdecznie :D
Mam na imię Piotrek i mam 16 lat.
Chodziłem na siłownie przez 2 miesiące a oprócz tego codziennie ćwiczę w domu hantlami i co drugi dzień robię ABS II

I moje pytanie, który zestaw jest lepszy?
Limit to ok. 1000zł. Jeśli znacie jakieś lepsze zestawy to proszę o pomoc :D
I
http://allegro.pl/zestaw-silownia-solid-87kg-lawka-gryfy-ciezary-c0-i2501737936.html

II
http://allegro.pl/lawka-hertz-master-do-140-kg-zestaw-100-kg-promax-i2483726238.html

III
http://allegro.pl/lawka-hertz-hektor-zestaw-100-kg-promax-i2483726241.html

I kolejne pytanie:
W I i III zestawie jest modlitewnik lecz pod nim są przyrządy do ćwiczenia nóg. No i to pytania jak na nim ćwiczyć np. z gryfem łamanym skoro to jest na dole?

A i jeszcze jedno w II zestawie ławeczka ma zwężenia na łopatki, dobrze by się na niej ćwiczyło?

Wiem że może głupie pytania ale chciałbym się dowiedzieć dokładnie, ponieważ to trochę kasy jest

Bardzo proszę o pomoc, dlatego, że chciałbym to jak najszybciej kupić

Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 466 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28547
Każdy z tych zestawów jest kiepski, większość forumowiczów poleci ci coś z marbo lub keltona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tak masz rację, dzisiaj wgłębiłem się dokładniej w temat po tym co napisałeś, bardzo Ci dziękuję :) Znalazłem inną z firmy marbo http://allegro.pl/2012-marbo-zestaw-16-lawka-stojaki-ciezary-gryfy-i2488546508.html  Czy ta byłaby dobra? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4831
I ty się jeszcze pytasz ?? Ławeczka i sprzęt super. Sam szukałem wiele informacji o nim i sam się chyba skuszę .

"Człowiek je żeby żyć, a nie żyje żeby jeść."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10873 Napisanych postów 49725 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Zakup sobie ławke prostą ze stojakami i modlitewnikiem ~200 - 300 zł
Gryf łamany + gryf prosty + obciażenia ze 70kg wystarczy ( na pewno znajdziej taki zestaw ) >350zł
Ławkę do brzuszków która posłuży jako skos 80 zł
Drążek do podciagania 40 zł

Troche zabulisz za wysyłke ;p
I dasz rade ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4831
Jeśli masz na tyle motywacji, że siłownia stanie się twoim hobby na dłuuugie lata to MOIM zdaniem zestaw który podałeś jest w bardzo drobnym wyborem. Co do drążka to kup go razem z całym zestawem na stronie www.marbo-sport.pl. Za zamówienie powyżej 1000 zł za przesyłkę płacisz chyba coś ok 100 zł i na zakupy masz rabat 4% jako ,że jesteś użytkownikiem forum.

"Człowiek je żeby żyć, a nie żyje żeby jeść."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8989 Napisanych postów 152514 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1200329
ja bym ci proponwal zajrzec do dzialu kelton i zalozyc tam swoj temat i poprosic by ktos zaproponowac ci zestawik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi i zrobię chyba tak jak zaproponował łukaszz :)
Oczywiście SOG'i dla wszystkich, bardzo mi pomogliście

Pozdrawiam

Zmieniony przez - Sollid w dniu 2012-07-20 11:32:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybkość/ interwały biegowe.

Następny temat

Plan ćwiczeń

BF