SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia a chora wątroba i suple ..

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12
Siemanko mam pytanie chodze na siłownie są to moje początki leci mi już 2 tydzień ... z supli mam Creatyne monohydrate, białko to Activelab Pro muscle up, i aminokwasy BCAA XTRA ... teraz mam pytanie mam rozwaloną wątrobe przez cholerny alkohol ... chce cwiczyć na siłowni dalej ale teraz pytanie czy te suplementy nie uszkodzą mi bardziej wątroby ?! czy moge w ogóle cwiczyc z chorą watrobą ? a jeżeli moge to czy jest sens cwiczyć bez supli ? czy bedą przyrosty masy i siły ? mam mam 26 lat 175 cm wzrostu 67kg wagi w bicepsie 33cm cos tam kiedyś też cwiczyłem na siłowni ale nie z takim zapałem jak teraz kiedyś browar był dla mnie ważniejszy wielki błąd w życiu popełniłem zniszczyłem sobie wątrobe przez to i troche życia też ...prosze o porady Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Nie podajesz w jakim stanie obecnie jest Twoja wątroba (panel wątrobowy).
Proponuje skonsultować to z lekarzem.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4544
Powiem Ci tak ćwiczyć zawsze możesz dla samego siebie, wiesz też mam problemy z wątrobą HCV ;) ale zabardzo się tym nie przejmoje czuje sie zdrowy i tak sie zachowuje siłownia jest dlamnie moim stylem życia i nie mam zamiaru z tego zrezygnować fakt czasem jest ciężko osłabienie itp ale grunt to sie nie poddawać i iść do przodu jeśli masz totalnie rozwaloną wątrobę ja bym odstąpił od supli a skupił sie bardziej na zdrowej żywności + ewentualnie jakis hepatill , essentiale forte pamiętaj że wątroba to jedyny organ który sam sie regeneruje ale trzeba mu w tym pomóc a nie przeszkadzać ;) ale to tylko takie moje sugestje sa tu mądrzejsi ludzie więc niech się wypowiedzą
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Drugi tydzien Ci "juz" leci. Z kreatyna to najlepiej po jakis 6 miesiacach zaczac a nie od razu. To samo BCAA nie ma co sie spieszyc. Bialko sie bierze zeby braki uzupelniac w diecie. Poczytaj na temat diety https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html sprobuj jakas stworzyc i wrzuc ja tu http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie potem zrob screena i wstaw na forum do oceny. Tu obliczysz swoje zapotrzebowanie https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html jak chcesz mase robic to plus 500 kcal. Od diety warto zaczac pierwsze pol roku i tak bedziesz mial duzy postep. Przez ten czas akurat sie watraba troche CI zregeneruje i wtedy bedziesz mogl pomyslec o kreatynie ;)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

REDUKCJA spalacz +BCAA+jabłczan VS przedtreningówka+BCAA

Następny temat

Ocena diety

WHEY premium