SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siła juz nie idzie :/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
Witam. Ćwicze od 6 miesięcy mam 180 cm wzrostu i 67,2 kg wagi (schudlem 2 kg ) I mam taki problem nie idzie mi juz nic sila na plaskiej a nawet tak jak by zmalala wyciskalem 75 a ostatnio prubuje i nie moge 72 ledwo co wezme . Inne partie dobrze sie nadal rozwijaja tylko klatka stanela :/ Gdy zaczynalem przygode z silownia wyciskalem 50

Zmieniony przez - KAZIK12345 w dniu 2009-06-10 23:17:57
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=2284 poczytaj. tam masz wyszstko napisane.

Zmieniony przez - eeroo w dniu 2009-06-10 23:20:12

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12791
przy 180 cm wazysz 67 kg ??



Przytyj .

Pomóż mi ściągać z Radpishare !:D kliknij ! potrzebuje 50 klikniec do darmowe konta :)
http://www.rapid-share.biz.pl/index.php?d=c1bb74048a5d773b8107cdc90cce668d
http://www.sfd.pl/Karbek_-=-__Początki_-t501318.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
Dzieki eerooo a ty karbek cwiczysz 4 miesiace wiec narazie zdobywaj wiedze a nie glupio udzielaj sie

Edit : eroo oczywiscie sog za pomoc

Zmieniony przez - KAZIK12345 w dniu 2009-06-11 14:56:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
Mam jeszcze takie pytanie bo troche ne rozumiem tego tekstu czy chodzi tu o to ze po treningu mam zjesc gigantyczny posilek a potem przez 8h nic nie jesc ? ... POnizej tekst



Czy wolisz zjeść 6 mniejszych posiłków czy jeden, gigantyczny posiłek dziennie? A co wolą twoje mięśnie i układ nerwowy? Jak myślisz, czy "zbombardowanie" np. pleców po kolei: podciąganiem na drążku, wiosłowaniem sztangielką/sztangą, martwym ciągiem, martwym ciągiem na prostych nogach, "dzień dobry" i ćwiczeniami na maszynach w kilkunastu seriach (w tym w wielu seriach do załamania mięśniowego) przyczyni się do wzrostu siły?! I załóżmy, że "dzień pleców" jest tylko jeden w tygodniu (jak w sztandarowym treningu: klatka + biceps, plecy + triceps, barki + nogi).

Co się dzieje po takim treningu?

Po kilku dniach po "bombardowaniu" przeładowanym treningiem split plecy i układ nerwowy już się zregenerowały... W planie treningowym po "dniu pleców" nie ma już żadnych ćwiczeń na tą grupę mięśni, za to jest z pewnością biceps, triceps, przedramiona, łydki, barki i inne mało istotne partie). Zamiast korzystać z efektu superkompensacji po-treningowej wykonując kolejny trening pleców, zostawiasz dodatkowy czas na "regenerację", co przyczynia się do słabych wyników (mięśnie i układ nerwowy nie dostają przez kolejne dni żadnych bodźców; czyli stosując analogię z początku tego podpunktu: najpierw jesz gigantyczny posiłek, a potem masz 8 h przerwy od jedzenia). Przychodzisz na kolejny trening "pleców", wykonujesz "bombardowanie" i cykl się zamyka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8584
Chodzi o to, że lepiej mniej, a częściej. Liczy się jakość, a nie ilość etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
j/w. Lepiej zrobic klate plecy nogi np 3x w tygodniu (trening fbw) ale danego dnia np 1 cwiczenia i 3 serie niz jednego dnia zrobic 3 cwiczenia i dopiero za tydzien to powtorzyc.

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
a to wkoncu lepiej mniej a czesciej jesc czy lepiej raz a porzadnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2591
lepiej mniejsze porcje a czesciej co zapewni staly dostep sladnikow odzywczych-proste :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
Ok dzieki Ricks za szybka odpowiedz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
kazik skarbek ma racje przy 180cm wzrostu malutko wazysz masuj a sila pojdzie razem z masa

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak wyrobic dolne mieśnie brzucha ?

Następny temat

Pomóżcie mi prosze

WHEY premium