SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sci-MX Omni Mx Hardcore , dobre to będzie? :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 257


kupiłem takie coś bo mi się spieszyło, myślałem że to będzie coś fajnego ale teraz nie wiem czy tego nie odnieść do sklepu, na opakowaniu jest napisane że to na masę i siłę, może lepiej kupić czyste białko bez dodatków ? co o tym myślicie, na zdjęciu jest skład

Zmieniony przez - darokrol w dniu 2010-02-28 16:48:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
na opakowaniu jest napisane że to na masę i siłę bardzo błędne myslenie ,

Hipotetycznie : jesli bedziesz siedzial w domu i zarl to gowno to bedziesz mial mase i sile ?? moze i tak ale na pewno bedzie to masa tluszczowa i sila jedynie by dojsc do lodowki

Jakie są twoje cele treningowe ??
jesli masz problemy z dietą to załataj ją bialkiem/gainerem
ten produkt jakis taki "wielofunkcyjny" sie wydaje na pierwszy rzut oka ale z doswiadczenia wiem ze raczej nie są warte swej ceny , jak masz opcje to wymien to w tym sklepie na cos innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 257
nie nie siedzę w domu, pracuję w średnio ciężkiej pracy, trenuję ostro 3 razy w tygodniu, a w mojej diecie brakuje mi głównie białka i poprzednio jadłem czyste białko, nie znam się na tym więc nic innego nie kupiłem nigdy i dlatego pytam czy to może być dobre, tak na moje oko to za mało białka i za dużo węglowodorów
co do ceny to właśnie była promocja i kupiłem 4kg za 40funtów więc znowu nie tak drogo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
przeciez to nie zaden gainer, ani odzywka.
to jakis stack jest.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
spoko nie mowie ze nie trenujesz dlatego napisalem Hipotetycznie

to wyglada na taki mix potreningowy ale przedtreningowy tez


obadaj ile czego jest w jednej porcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
na moje oko to sklad podany jest na 300g

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2010-02-28 18:03:35

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
no
bo tam jest napisane, zeby dziennie brac 2x145g i podany sklad.
160g wegli czyli sklad na 2 porcje.

sporo wegli, ale sklad nie najgorszy.
po treningu mozna to pic

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2010-02-28 18:05:42

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2010-02-28 18:06:37

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 257
jak na razie wymyśliłem żeby pić to zmieszane z czystym białkiem bo mi się widzi go za mało ? dobry plan ? :D
i czy to brać tylko w dni kiedy mam trening ? o ile tego nie oddam oczywiście...

Zmieniony przez - darokrol w dniu 2010-02-28 18:09:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
45g bialka na porcje to malo?
moizm zdaniem zly pomysl.
a w jakiej porze to pijesz i ile?


ja bym zrobil po swojemu i pil 100g tego stacka po treningu tylko, pozniej posilek normalny.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2010-02-28 18:10:09

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 257
kupiłem dziś i jeszcze nawet nie otworzyłem, bo nie wiem czy się tego nie pozbędę
w sumie masz rację 45g to by mogło być w sam raz bo jakiego ogromnego niedoboru to nie mam
a te węgle to bezpieczne tak tyle żreć ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

detonator 1000g na dwa cykle?

Następny temat

Jak dwakowac Kreatyne Olimp MC ?

WHEY premium